Безбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуари

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Безбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуари Безбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуари

Безбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуари

На ділянці вулиці Калинової – від вулиці Янтарної до вулиці Зразкової, – кипить робота. Тут не лише оновлюють аварійне тротуарне покриття, але й планують облаштувати велодоріжки та зону відпочинку, враховуючи потреби людей з інвалідністю. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням напресслужбу міськради.

Старий асфальт на тротуарах вул. Калиновій давно потребував замін. До того ж вузькість тротуарів та численні перешкоди у вигляді тролейбусних опор робили пересування ними незручним для всіх.

«Цей мікрорайон має щільну багатоповерхову забудову та розвинену інфраструктуру, що сприяє великому трафіку пішоходів. Тож для початку тут все оглянули геодезисти, вирішили через звуженняпроїзної частини розширити тротуар. Це надасть змогу не лише улаштувати пішохідний прохід, а ще й зробити велодоріжки. Також тротуарну плитку ми вкладемо з урахуванням інклюзивності, що є важливим моментом у такий час. Загалом ця ділянка протяжністю близько 730 метрів. Ми влаштуємо з обох сторін по 2,5 м велодоріжки. А загальна площа саме пішохідної зони та зон відпочинку — близько 9 тисяч метрів квадратних. Тротуарна плитка матиме різні кольори, і це додасть нових фарб цьому району», — розповівзаступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.

Безбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуариБезбар’єрна зона відпочинку та оновлені велодоріжки: у Дніпрі продовжують комплексно ремонтувати аварійні тротуари

Щодо перекриття проїзду, то його не буде. Адже комунальні служби працюватимуть цілодобово. Роботи, які потрібно проводити на проїжджій частині, робитимуть вночі.

Директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик повідомив, що ремонт є прикладом комплексного підходу, впровадженого у Дніпрі. Упроцесі оновлення ділянки будуть залучені КП «Міськзеленбуд» та КП «Міськсвітло» для ревізії зелених насаджень і освітлення, а КП «УРЕА» займеться ремонтом зливової каналізації та дощоприймачів. Також КП «Транспортна інфраструктура міста» перенесе опори з тротуарної частини та облаштує зупинкові комплекси. Аналогічні роботи проводяться на площі Соборній, тому цього року комплексно оновлено дві тротуарні зони у Дніпрі.

Він також перевірив пункт незламності, який розташований в укриттігімназії № 63 (вул. Янтарна, 71-А).

«Наш пункт незламності забезпечений усім необхідним обладнанням: є питна та технічна вода, генератор, розетки. Усі мешканці району під час відключень світла можуть сміливо приходити і тут підзаряджатись та чекати, поки у їхній квартирі з’явиться світло», — розповіла директорка гімназії № 63 Оксана Лукомець.

Пункт розрахований на 598 людей і забезпечений генератором та дизельним паливом, тепловими пушками, питною водою тааптечками. Тут також обладнана дитяча зона, зона для сповивання немовлят та місця для відвідувачів з домашніми тваринами. Усе необхідне наявне в достатній кількості. Це демонструє турботу міста про те, щоб під час відключень світла жителі Дніпра могли зарядити свої гаджети, як зазначив Олексій Самілик.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпріаварійна служба проводить ревізію щитових, аби запобігти аваріям через відключення світла.

Фото: прес-служба міськради.