Без вагань став на захист країни на початку вторгнення: на Сумщині загинув Герой з Кривого Рогу

logo

Главная страница / Важливо / Без вагань став на захист країни на початку вторгнення: на Сумщині загинув Герой з Кривого Рогу Без вагань став на захист країни на початку вторгнення: на Сумщині загинув Герой з Кривого Рогу

Загинув захисник з Кривого Рогу Ростислав Клименко

29 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Запсілля на Сумщині загинув захисник з Кривого Рогу Ростислав Клименко. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на фейсбук-сторінку АрселорМіттал Кривий Ріг, пише «Наше місто».

На захист України чоловік став на початку повномасштабного вторгнення – 14 березня 2022 року. У лавах війська він був водієм-машиністом екскаватора 1-го саперного відділення інженерно-саперного взводу. Ті, хто добре знав Ростислава, підтверджують, що він завжди був готовий допомогти у різних справах, а коли допомоги потребувала рідна країна, він не вагаючись пішов її захищати.

Ростислав Клименко працювавмашиністом тепловозу в залізничному цеху № 2.

«Добра, відповідальна людина, кваліфікований працівник, у якого знання були помножені на великий досвід, адже Ростислав не один десяток років працював у цеху. Як машиніст тепловозу він здійснював перевезення на усіх дільницях металургійного виробництва. За характером Ростислав був спокійним, виваженим, надійним, на нього завжди можна покластися. Загибель Ростислава стала важкою втратою для всього нашого колективу», – сказав ВалерійРуденко, заступник начальника ЗЦ № 2.       

Раніше ми писали, 23 квітня 2024 року, при виконанні службово-бойових завдань загинув захисник України з Кривого рогу 26-річний Олександр Соловйов.