Без коментарів: ЛУФК–ДЮСШ №3 – Збірна Харківської області-2 – 23:1

У Дніпрі, на водному майданчику басейну ДНУ сьогодні, 29-го квітня, розпочався другий тур XXVI Чемпіонату України у Вищій лізі сезону-2016/2017 з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999/2000 років народження. Львівська команда ЛУФК–ДЮСШ №3 у першій грі туру з рахунком 23:1 розгромила збірну Харківської області-2.

ЛУФК–ДЮСШ №3 – Збірна Харківської області-2 – 23:1 (4:1, 3:0, 9:0, 7:0)

29 квітня. Початок – 15:00. Дніпро. Басейн ДНУ.

Судді: Віталій Клєстов (Київ), Олександр Бураков (Харків).

ЛУФК–ДЮСШ №3: 1. Нестор Бабський, 13. Захарій Федорко – 2. Назар Біда, 3. Павло Ваулін, 4. Ярослав Куліков, 5. Денис Демоненко, 6. Максим Осика, 7. Орест Джура, 8. Михайло Лісовий, 9. Нестор Андріас, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Сергій Лопачак, 12. Денис Бас, 14. Юрій Сова, 15. Володимир Булачек.

ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ-2: 1. Гліб Мартиненко, 13. Антон Аргушев – 2. Олександр Шевченко, 3. Максим Горудко, 4. Саліф Кафаров, 5. Ігор Кулик, 6. Денис Пустоваров, 7. Дмитро Аракчеєв, 8. Андрій Започкін, 9. Ігнат Маймулін, 10. Кирило Крупін, 11. Богдан Хіжковой, 12. Артем Кондратюк, 14. Ілля Рогачов, 15. Семен Глотов.

Голи: 1:0 – Джура (00:40), 1:1 – Горудко (03:29, у більшості), 2:1 – Алєксєєв (05:34), 3:1 – Алєксєєв (06:04), 4:1 – Сова (07:40), 5:1 – Куліков (11:53), 6:1 – Сова (13:06), 7:1 – Бас (13:50), 8:1 – Джура (16:44), 9:1 – Демоненко (17:30), 10:1 – Джура (18:17), 11:1 – Джура (18:42), 12:1 – Алєксєєв (19:54), 13:1 – Лісовий (20:12), 14:1 – Осика (21:00), 15:1 – Алєксєєв (22:54), 16:1 – Лісовий (23:47), 17:1 – Джура (25:58), 18:1 – Джура (26:40), 19:1 – Демоненко (27:25), 20:1 – Алєксєєв (28:27), 21:1 – Алєксєєв (29:12), 22:1 – Осика (29:51), 23:1 – Осика (30:37).

Фоли: Андріас, Алєксєєв, Ваулін, Осика, Лопачак, Булачек – Започкін.

Реалізація зайвого: 0 голів / 1 спроба – 1 гол / 6 спроб.

Фаворитом матчу була львівська команда, але навряд чи хто міг спрогнозувати настільки болючий підсумковий рахунок для харків’ян. Хоча усе починалося для слобожанців не так уже й погано. Так, вони пропустили уже на 40-й секунді поєдинку, але через три хвилини вдало розіграли зайвого і відновили статус-кво за закинутими м’ячами. Навряд чи хтось у цей момент міг передбачити, що перший гол харків’ян у цій грі стане для них і останнім. Та сталося саме так.

Рахунок 1:1 протримався трохи довше, ніж дві хвилини. А далі двічі поспіль влучними кидками відзначився Костянтин Алєксєєв. Підсумок першого періоду – 4:1 – підвів оборонець нашої команди Юрій Сова. Упродовж другої чверті підопічні Юрія Сидоровича та Євгена Наумчика подвоїли свою перевагу в рахунку: на екваторі гри на табло горіли цифри – 7:1. Перевага у шість голів після першої половини зустрічі очікувано підтвердила прогнози фахівців, які не сумнівалися у перемозі команди ЛУФК–ДЮСШ №3. Однак навряд чи хтось міг передбачити те, що сталося у другій половині матчу.

А сталося наступне: якщо за два перших періоди львів’яни сумарно закинули у ворота харків’ян сім голів, то упродовж одної, третьої восьмихвилинки вони зуміли вразити ціль аж дев’ять разів – тобто голів забивалося в середньому навіть більше, ніж одна шайба щохвилини. Трохи менше, сім гольових атак галичани провели у заключній чверті. Звідси можна зробити один висновок – харків’ян хоч на якийсь супротив вистачило лише на першу половину зустрічі. А далі вони просто спостерігали за тим, як суперник бомбить їхні ворота. У підсумку фінальна сирена зафіксувала рахунок 23:1 на користь команди ЛУФК–ДЮСШ №3.

Найбільше голів, по шість кожен, у ворота слобожанців наколотили стовп нашої команди Орест Джура та рухливий нападник Костянтин Алєксєєв. «Хет-трик» оформив Максим Осика, по «дублю» зробили Юрій Сова, Денис Демоненко та Михайло Лісовий. По «автографу» у воротах харків’ян залишили Ярослав Куліков і Денис Бас.