Баскетбольна команда Павлоградського району стала переможцем на Чемпіонаті області

За результатами Чемпіонату, володарем Кубка ДОО ВФСТ „Колос“ з баскетболу серед чоловічих команд 2017 року стала команда Павлоградського району у складі спортсменів Межиріцької ОТГ (ФСК „Булахівка“, ФСК „Колос“) та Богданівської ОТГ (ФСК „Лідер“).

Друге місце посіла команда Синельниківського району, а третє місце – команда Дніпровського району.

Кращим гравцем Чемпіонату визнаний Солодкий Вадим (Павлоградський район).

Чемпіоном ДОО ВФСТ „Колос“ з баскетболу серед жіночих команд 2017 року стала команда Павлоградського району у складі спортсменів Межиріцької ОТГ (ФСК „Булахівка“, ФСК „Колос“), Богданівської ОТГ (ФСК „Лідер“) та Богуславської сільської ради (ФСК „Шторм“).

Друге місце посіла команда Дніпровського району, третє місце – команда Синельниківського району.

Кращим гравцем Чемпіонату визнана Олена Дабарська (Павлоградський район).

Команди-призери Чемпіонату з баскетболу нагородили Кубками та грамотами, а гравців – медалями ДОО ВФСТ „Колос“ АПК України.