Бахмутський ЦНАП у Дніпрі: як записатися

logo

Бахмутський ЦНАП у Дніпрі: як записатися

Послуги в ЦНАПАдміністративні послуги для населення / фотоombudsman.gov.ua

У четвер, 23 травня, представник Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Бахмутської міської ради прийматиме бахмутян у Дніпрі, які тимчасово проживають у місті та області. Усі охочі можуть записатись на консультацію.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

БахмутськийЦНАП: послуги в Дніпрі

Мешканці громади мають можливість отримати наступні послуги:

актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (РТГ);внести зміни до інформації про особу, що міститься в РТГ;зняти особу із задекларованого/зареєстрованого місця проживання;отримати витяг із реєстру територіальної громади;подати повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій.

Додатково фахівець ЦНАПу надаватиме допомогу у прийомі заяв до КП “Бахмутське БТІ” щодо довідок про правову належність нерухомого майна, яка виникла до 1 січня 2013 року.

Якпотрапити на прийом

Прийом громадян відбудеться в четвер, 23 травня, в Центрі підтримки бахмутян “З Бахмутом у серці. Дніпро”. Осередок розташований за адресою: вулиця Макарова, 1-Б. Бахмутян чекатимуть на прийом з 09:00 до 16:00.

Консультації за зазначеними послугами можливо отримати дистанційно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 за номерами:

+38 (099) 667 9206;+38 (098) 850 0561;+38(068) 851 5089 (представник відділу реєстрації місця проживання).

Запис на отримання адміністративних послуг та довідок БТІ єдиний. Також можна звернутися на електронні скриньки:

[email protected];  [email protected].

Читайте також:

Що робити ВПО, які не отримали виплати в березніБахмутська міська рада створила сторінку в Telegram:посиланняВПО можуть оформити довідку та допомогу для всієї родини в Дії: інструкціяєОселя: хто в Україні може взяти пільгову іпотеку на власне житло

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Нове життя після війни: проєкт “Місце надії України” допоможе жінкам ВПО

Прийом у психологаПсихологічна допомога /фотоeventukraine.com

Жінки та дівчата, які постраждали від війни в Україні, можуть отримати комплексну допомогу в рамках проєкту “Місце надії України”. Проєкт передбачає психологічну підтримку, працевлаштування, відкриття власної справи та соціальну адаптацію.

Про це повідомляє Центр підтримки ВПО Волноваського району “Пліч-опліч”

Допомога постраждалим відвійни жінкам 

Війна в Україні завдала шкоди цивільному населенню, особливо вразливими стали жінки та дівчата. Вони зазнали психологічних травм, втратили домівки та роботу. Для їх підтримки та реінтеграції запущено проєкт “Місце надії України”.

Що пропонує проєкт?

Учасниці проєкту матимуть змогу отримати:

групову психологічну підтримку від фахівців;допомогу у працевлаштуванні;можливість відкрити власний бізнес;сприяння соціальнійадаптації для внутрішньо переміщених осіб.Як взяти участь? 

Проєкт реалізується у Миколаївській, Чернігівській, Полтавській та Волинській областях. Щоб подати заявку, необхідно заповнити форму за посиланням

Координатори проєкту: +380 (67) 487 3742, +380 (67) 346 9058,[email protected] 

Читайте також:

Сімейні та групові: де переселенцям у столиці отримати безплатні консультації психологаЯк самотнім матерями отриматидопомогу: інструкціяДе цивільним та військовим отримати безплатну реабілітацію в Україні

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмутська міськрада запрошує дітей на оздоровлення за бюджетні кошти: реєстрація

Оздоровлення дітей / фото ілюстративне

Управління соціального захисту населення Бахмутської міської ради оголосило про початок реєстрації на літнє оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років коштом бюджету. Попередній запис триватиме до 22 травня 2024 року.

Про це повідомляє Центр підтримки бахмутян у місті Одеса та Одеської області.

Літнє оздоровлення для дітей ВПО

Згідно зповідомленням, на оздоровлення коштом бюджету Бахмутської міської ради мають право діти від 7 до 18 років, зареєстровані або задекларовані на території Бахмутської громади, включно з тими, хто був евакуйований. 

Першочергове право надається певним пільговим категоріям, серед яких:

діти-сироти;діти з прийомних сімей;діти загиблих захисників України;діти учасників бойових дій;діти з інвалідністю;діти з малозабезпечених табагатодітних сімей.Локація та терміни оздоровлення

Дітей планують оздоровлювати у дитячому закладі “Перлина Донеччини-Закарпаття”, який було релоковано з Донеччини до Закарпатської області. 

Оздоровчі зміни тривалістю 21 день відбуватимуться у два періоди: з 16 червня по 6 липня та з 30 липня по 19 серпня на локації “Карпати” в однойменному селі, а також з 8 по 28 липня та з 21 серпня по 10 вересня на локації “Сонячне Закарпаття” у селі Поляна.

Зазначається, що батьки мають самостійно організувати та оплатити проїзд дитини до/з закладу оздоровлення. Утім, в бюджеті передбачено надання матеріальної допомоги для компенсації вартості проїзду.

Реєстрація 

Зареєструвати намір оздоровити дитину можна, заповнивши форму за посиланням (окремо на кожну дитину).Реєстрація завершиться 22 травня о 17:00.

Читайте також:

Часовоярська громада запрошує дітей на літнє оздоровлення: відкрито реєстраціюКуди звертатися переселенцям у Львові: повний перелікадрес та контактівІнвестиція в Перемогу: навіщо купувати військові облігації?

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!