Бахмутський ЦНАП у Дніпрі: як записатися

logo

Бахмутський ЦНАП у Дніпрі: як записатися

Послуги в ЦНАПАдміністративні послуги для населення / фотоombudsman.gov.ua

8 липня, представник Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Бахмутської міської ради прийматиме жителів громади у Дніпрі, які тимчасово проживають у місті та області. Усі охочі можуть записатись на консультацію.

Про це повідомляє організація “З Бахмутом у серці м. Дніпро”.

Бахмутський ЦНАП: послуги в Дніпрі

Мешканці громади мають можливістьотримати наступні послуги:

актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (РТГ);внести зміни до інформації про особу, що міститься в РТГ;зняти особу із задекларованого/зареєстрованого місця проживання;отримати витяг із реєстру територіальної громади;податиповідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій;уточнити персональні дані призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Додатково фахівець ЦНАПу надаватиме допомогу у прийомі заяв до КП “Бахмутське БТІ” щодо довідок про правову належність нерухомого майна, яка виникла до 1 січня 2013 року.

Як потрапити на прийом

Прийом громадян відбудеться в середу, 8 липня, в Центрі підтримки бахмутян “З Бахмутом у серці. Дніпро”. Осередок розташований за адресою: вулиця Макарова, 1-Б. Бахмутян чекатимуть з 09:00 до 16:00.

Консультації за зазначеними послугами можливо отримати дистанційно з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 за номерами:

+38 (099) 667 9206;+38 (098) 850 0561;+38 (068) 8515089 (представник відділу реєстрації місця проживання).

Запис на отримання адміністративних послуг та довідок БТІ єдиний. Також можна звернутися на електронні скриньки:

register8@bahmutrada.gov.ua;  cnapBahmut@gmail.com.

Читайте також:

Бахмутська міська рада створила сторінку в Telegram: посиланняВПОможуть оформити довідку та допомогу для всієї родини в Дії: інструкціяєОселя: хто в Україні може взяти пільгову іпотеку на власне житло

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Безпідставно: Україна планує обстріляти школи та мирне населення росії, якщо програватиме війну

Ілюстрація Бахмут.IN.UA

Російські пропагандистські Telegram-каналипоширюють інформацію: мовляв, у випадку програшу на фронті, Україна може розпочати кампанію терору з бомбардуванням російських шкіл та цивільних.

Утім, — такі звинувачення є безпідставними, адже не містять жодної підтвердженої інформації чи факту.

Обстріл російської інфраструктури та населення: початок неправди

8 червня британський щоденний таблоїд Daily Express, посилаючисьна коментар британського аналітика Ніколаса Драммонда, на своєму сайті опублікував новину начебто про плани України вести терористичну діяльність у рф, якщо остання буде перемагати на фронті. 

Далі він заявив: “Терористична діяльність включатиме бомбардування шкіл, бомбардування інфраструктури… що почнеться серйозно, якщо Зеленськомубуде нав’язано будь-яку мирну угоду.”

У своєму твердженні аналітик Ніколас Драммонд не посилався на жодне джерело та не надав переконливих фактів.

Безпідставна новина про плани України щодо терору шкіл /скриншот

Через кілька днів після публікації, російські медіаресурси стали масовопоширювати новину від Daily Express. Як Daily Express, рф не навела жодного аргументу, що свідчив би в правдивості заявленої інформації.

Риторика Ніколаса Драммонда співзвучна із наративами кремлівських дезінформаційних матеріалів. Адже Україна, на відміну від рф, не обстрілює цивільну інфраструктуру та не вбиває населеннякраїни-ворога. Саме росія перша розпочала війну проти України, знищила не один садок танавчальні заклади,вбила сотні дітей тамирне населення, створили руїни з не одногоміста, порушила міжнародні угоди, вбившивійськовополонених, а зараз намагається створити для України образ “порушниці”.

Британський аналітик Ніколас Драммонд та цитування у ЗМІ

Варто зазначити, що Ніколас Драммонд — аналітик і консультант оборонної промисловості, що спеціалізується на наземних війнах, а також колишній піхотний офіцер британської армії. Так він називає себе у соціальних мережах.Також його зрідка цитували й українські медіа, як отСуспільне у новині про виробництво Німеччиною САУ для України, портал Мілітарний про бронетранспортери, які отримала Британія тощо. Всі ці інформаційні приводи українські ЗМІ брали зісторінки у соцмережі X (ред. — колиш. Twitter) Драммонда. Втім, в описі акаунту зазначено, що всі погляди, висловлені автором, є його власними, відтак не відображають думки певної установи тощо.

Таблоїд Daily Express

Російські новинні ресурси звернули увагу на Драммонда саме після виходу цієї новини, що показово грає на руку кремля. Підтверджують “експертність” та нібито правдивість його слів тим, щоДраммонд це сказав у своєму коментарі британському таблоїду Daily Express. 

Хоча насправді експертність “Дейлі Експресс” доволі сумнівна, як і будь-якого таблоїда. Адже це формат щоденної газети, що містить у собі невеликі статті для швидкого читання. Якщо порівнювати таблоїди зі статтями в Інтернеті, то інформацію у виданнях можна назвати “клікбейтною”: привертають увагу яскравими заголовками без глибокого таекспертного аналізу.

Читайте також:

Фотофейк: Випускникам львівських шкіл видали стрічку із зображенням карти України без КримуМаніпуляція: “фінський журналіст” розповідає про вбивство ЗСУ мирного населення в АвдіївціФейк: Україна застосовує хімічну зброю на Донбасі та Харківщині

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Фейк: російські пропагандисти поширюють брехню про дітей-вбивць у Маріуполі (Оновлено)

На російському телебаченні озвучили абсурдну брехню про 10-річних дітей у Маріуполі, які нібито вбивали російських окупантів. Ця вигадка є черговою спробоювиправдати злочини росіян проти мирного населення, зокрема й дітей. 

Редакція Бахмут.IN.UA спростувала фейк.

Примітка. Матеріал було оновлено 16 червня 2024 року, редакція актуалізувала інформацію та додала аргументовані обґрунтування фейку. Редакція оновлює матеріал та додає примітку “Оновлено” згідно з Редакційною Політикою.

Спростування фейку

Твердженняпро 10-річних дітей у Маріуполі, які нібито вбивали російських окупантів, є абсолютно безпідставним і не відповідає дійсності. Про це не повідомляли жодні авторитетні джерела чи офіційні органи, окрім російських пропагандистських ЗМІ. Якби такі випадки мали місце, на них би звернули увагу українські та міжнародні правозахисні організації, дитячі омбудсмени тощо.

Ця вигадка є черговою брехнею кремлівської дезінформаційної машини з метою:

виправдати численні воєнні злочиниросійської армії проти цивільних, зокрема дітей;знецінити гуманітарну трагедію в Маріуполі;сформувати викривлений образ українців як “звірів”.

Насправді як повідомляють правдиві джерела та численні свідчення, саме російські окупанти розстрілювали та катували мирних жителів Маріуполя, включно з дітьми. Путінський режим веде відвертудезінформаційну кампанію проти України.

Діти, які “різали” російських військових

Російська пропаганда не припиняє поширювати фейки про Україну та українців. Цього разу російські ЗМІ вигадали історію про маріупольських дітей віком 10 років, які нібито “ходили окупованим містом і вбивали російських військових, встромляючи ножі їм під бронежилети”. Новину опублікував Денис Казанський,український блогер та журналіст

Катерина шугаєва: що відомо

В росзмі було поширене відео з катериною шугаєвою, телеведучою, блогером, ведучою стрима “Общероссийского народного фронта” на першому телеканалі.

Небезпечна риторика

Окремо варто наголосити на вкрай небезпечному та цинічному характері такої пропаганди. Російські ЗМІ відверто заявляють, що “на війні як на війні” і дітей “шкодувати не треба”. Це риторика, якавиправдовує вбивства дітей і повністю суперечить нормам міжнародного права та елементарної людяності.

Такі фейки від російських каналів лише посилюють образ держави-терориста, який веде відкриту інформаційну війну проти інших країн. 

Читайте також:

Хочеш виграти електросамокат? Завітай у військомат:проросійські канали поширюють фейкФейк: в Україні продають браслети-обереги від ТЦКУкраїна тимчасово відступає від Конвенції з прав людини:що коїться

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!