Авторка з Дніпра презентувала дитячу книгу про космос

logo

«Астрономію для допитливих малюків» написала керівниця гуртка астрономії та IT у закладі позашкільної освіти «Стартум» Ольга Шибка. Авторка розповіла, що ідею виношувала більше ніж 10 років, а активна робота над книгою зайняла близько 4 місяців. Там можна прочитати про планети, космічні кораблі, станції і все, що пов’язане з космосом.

Про цеповідомили в Дніпровській міській раді.

Книгу видали за допомогою краунфандингової платформи. А весь дохід від продажу Ольга Шибка спрямовує на допомогу ЗСУ.

«Робота над книгою завершилась в серпні минулого року. Її видали за допомогою краунфандингової платформи. Тобто людискинулись грошима, аби назбирати необхідну суму для друку книги. Весь дохід від продажу я спрямовую на допомогу ЗСУ. Це було умовою розповсюдження цієї книги. Перший наклад у 500 примірників розійшовся за 11 днів. Тоді ми задонатили понад 100 тис. гривень на потреби армії. Зараз вже другий наклад – 1000 примірників. За 4 місяці продано більше половини. Щодо наповнення – у  книзі діти можуть почитати про планети, космічні кораблі, станції та є окремий розділ про авіоніку. Батьки не завждизнають про такі речі. Не завжди можуть відповісти на  запитання дітей про космос. Ця книжка задовольнить їхню цікавість», – розповіла Ольга Шибка.

Обкладинку для «Астрономії для допитливих малюків» намалювала школярка та юна волонтерка Яна Кисільова.

«Я дуже полюбляю тему космосу, цікавлюсь ним. Завжди читала багато книжок про це, дивилась документальні фільми. На обкладинці я намалювала хлопчика в космосі. Він розгортає книгу і ніби поринає в іншийсвіт, відкриває та досліджує його. Для мене розгорнути книгу – це поринути в інший світ. Тому в мене одразу виникла така ідея», – каже Яна Кисільова, ілюстраторка обкладинки.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровська ОВА і благодійна організація «Надія і житло для дітей» підписалимеморандум”.