Астронавт з США, який розгорнув у космосі український прапор, прилетів до Дніпра

logo
234271_astronavt_z_ssha_jakij_rozgornuv_u_kosmos.jpeg


В найближчі дні він навідає ще Київ і Житомир.

До України прибув американський астронавт Рендольф Брезник, аби надихнути українців на польоти у космос, йдеться в ТСН.12.00.

Він був там двічі, та за дві експедиції 5 разів виходив у  відкритий космос . Саме Ренді минулої осені, другий після українського космонавта Леоніда Каденюка, розгорнув на орбіті український прапор. 

Американця пов’язують з Україною і родинні звязки. 10 років тому він всиновив хлопчика з Дніпра. Уайету наразі 12 і він приїхав разом з батьком.

В аеропорту їх зустрічали студенти фізики й програмісти, які мріють і самі полетіти в космос.  Брезник говорив з ними 10 хвилин і  рушив далі. Попереду у астронавта три дні зустрічей з молоддю. Сьогодні  в Дніпрі. На черзі — Київ та Житомир.

«Я хочу сказати молодим людям, що єдине обмеження, яке ви маєте це те, що ви самі на себе наклали. Кажіть просто — я можу це зробити. Багато людей у світі досягли чогось тому, що в своїх головах вирішили, що вони дійсно цього хочуть», — каже астронавт.  

Легендарний український прапор, з яким Рендольф Брезнік літав у космос, астронавт сьогодні розгорнув у Дніпрі. Він разом із сином вже прогулялись вулицями рідного для хлопчика міста. Зранку ж Рендольф встиг відвідати місцевий аерокосмічний музей, роздати сотні автографів, зробити селфі із дорослими та маленькими своїми прихильниками і відповісти на запитання.


А поделиться?Читайте также: