«АРТ-терапія – лікуємо мистецтвом»: реалізація особливого культурного проєкту триває у Кам’янському

logo

https://youtu.be/pTW7DYdvn-o

Skip to content

«АРТ-терапія – лікуємо мистецтвом»: реалізація особливого культурного проєкту триває у Кам’янському

Під керівництвомвикладачів мистецьких шкіл всі охочі незалежно від віку долучаються до мистецтва – вчаться малювати, танцювати, співати, опановують музичні інструменти, займаються йогою, беруть участь у творчих майстер-класах, мають змогу поспілкуватися з психологом та ознайомитися з іншими напрямами культурної сфери. Сьогодні, 7 червня, спеціальні локації в різних частинах міста, де працюють творчі майданчики, об’їхав міський голова Андрій Білоусов.

«Локації розташовані в місцях, де люди проводятьсвоє дозвілля. У такий спосіб ми залучаємо дітей та дорослих до творчості. Ініційований проєкт став популярним серед мешканців, адже це нагода здобути нові навички та знання, допомогти дитині визначитися з творчими вподобаннями та записати її на заняття в обраний мистецький заклад, а також просто відпочити та відволіктися від турбот сьогодення», – зазначив мер.

Нагадаємо, що діють локації двічі на тиждень – щочетверга з 17:00 до 19:00 та щоп’ятниці з 16:00 до 18:00:

сквербіля ліцею № 16;сквер вище пам’ятника Матері;кінотеатр «Мир»;площа перед відділенням ЦНАПу Південного району (Соцмісто).

«Зберігаємо та примножуємо національні традиції, шануємо рідну культуру та віримо в Перемогу!» – наголосив Андрій Білоусов.

Навігація записів