Активний та пізнавальний відпочинок протягом літа: у Кривому Розі діти зможуть відвідати пришкільні майданчики

logo

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Для відпочинку та дозвілля дітей протягом літа у Кривому Розі буде працювати 203 пришкільних, спортивних, навчально-ігрових майданчиків. Їх зможуть відвідати понад 10 тисяч школярів. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому. 

Читайте
також: безпечне літо: криворіжцям нагадали про правила поведінки під час відпочинку біля водойм

Відпочинок криворізьких дітей у пришкільних майданчиках розпочався сьогодні, 3 червня. Вони будуть працювати на базі 121 закладу освіти міста. Загалом планують провести 5 змін з 3 червня по 25 серпня(тривалість зміни – два тижні).

   Фото управління преси криворізького міськвиконкому

У першу зміну на базі закладів освіти міста вже працюють 106 дитячих майданчиків літнього дозвілля, з них: 60 —
ігрових, 15 — освітніх, 9 — спортивно-розважальних, 3 — навчально-ігрових, школа олімпійського резерву; корекційно-розвитковий; соціально-реабілітаційний; художньо-естетичний, туристичний, екологічний, 8 мовних та 4 літні школи.

Робота майданчиків буде спланована за тематичними змінами: патріотичного спрямування, пізнавально-ігрові (для дітей молодшого шкільного віку), фізкультурно-спортивні.

   Фото управління преси криворізького міськвиконкому

В управлінні преси зазначили, що активності спрямовані на те, щоб криворізькі школярі розвивали творче мислення,
позитивну комунікацію, креативність, емоційний інтелект та багато іншого. У кожному шкільному майданчику є укриття, тому батьки можуть не турбуватися про безпеку дітей.

Також, у другій половині дня будуть працювати 22 спортивних майданчики, де діти залучатимуться до занять фізкультурою, спортивних змагань та спортивно-розважальних програм.

   Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Діти зможуть відвідувати пришкільні літні майданчики тільки з дозволу батьків, а саме відповідно до заяви на ім’я
директора закладу освіти.

Також, під час літніх канікул діти зможуть взяти участь у розважально-ігрових програмах, концертах у парках і скверах міста, на площах біля Палаців культури, дитячих ігрових майданчиках. На дітей чекають майстер-класи з хореографії, декоративно-ужиткового мистецтва.

У ПК «Північний», «Тернівський», «Першотравневий», «Центральний», «Мистецький», «Інгулець» щотижня будуть показувати мультфільми для дітей.

Нагадаємо, наші журналісти вже розповідали про
креативний простір «Спільно Кемп» у парку Театральний. Цей цікавий та корисний проєкт реалізується у співпраці міста з ЮНІСЕФ та ГО «Культурна платформа Закарпаття».

Раніше ми писали: ветеранів і ветеранок Кривого Рогу
запрошують на горотерапію – 4-денний похід Карпатами.