Активісти та депутати пікетували головний офіс ДТЕКу аби не допустити видачі дозволу Придніпровській ТЕС на викиди

logo
233843_aktivisti_ta_deputati_piketuvali_golovnij.jpeg


Активісти та депутати пікетували головний офіс ДТЕКу аби не допустити видачі дозволу Придніпровській ТЕС на викиди

Біля офісу енергетичного холдингу ДТЕК проходить акція активістів і народних депутатів, які вимагають від Міністерства екології та природних ресурсів не продовжувати дозвіл на продовження роботи Придніпровської ТЕС. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Газета.UA.

Разом і з активістами у пікеті беруть участь депутати Сергій Лещенко (фракція БПП), Вікторія Войціцька (фракція «Самопоміч») і екс-член НКРЕКП Андрій Герус.

Приводом до акції послужили питання екології, пов’язані з роботою вугільних теплоелектростанцій. Учасники акції стверджують, що намагаються таким чином запобігти погіршенню екологічної ситуації в Дніпрі та інших містах.

На пропозицію представників ДТЕК дати можливість роз’яснити ситуацію головному екологу компанії, депутати відповіли відмовою. І зосередилися на вимогах про встановлення низької ціни на українське вугілля і тарифів для промислових споживачів електроенергії.

Придніпровська ТЕС — теплова електростанція в Самарському районі міста Дніпро. Входить до складу генеруючої компанії «Дніпроенерго», контрольний пакет акцій якої належить холдингу ДТЕК. На даний момент електростанція активно модернізує антрацитові блоки, переводячи їх на українське вугілля марки Г. Станом на березень 2018 року на українське вугілля переведені енергоблоки №7 і №8. До кінця року на марку Г планується переведення блоків №9 і №10.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на двох блоках Придніпровської ТЕС є система моніторингу викидів, але її дані офіційно ніхто не аналізує

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?Читайте также: