Активісти «С14 Дніпро» вилучили сепаратистські листівки у ТРЦ «Дафі»

logo
212045_aktivisti_s14_dnipro_viluchili_separatist.jpeg


Активісти «С14 Дніпро» вилучили сепаратистські листівки у ТРЦ «Дафі»

Сьогодні, 28 грудня, активісти «С14» вилучили листівки з російським триколором та вітанням з «23 фєвраля», які знаходилися у продажі в супермаркеті та торговельно-розважальному центрі Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку громадського руху у Facebook.

Як зазначається, в супермаркеті «Велмарт», який знаходиться у ТРЦ «Дафі» за адресою: Зоряний бульвар, 1А були виявлені сепаратистські вітальні картки.

Всі листівки містили російські триколори та написи «з дньом защітніка отєчєства». Після вилучення, члени громадського руху «С14» подбають про їх утилізацію.

«С14 продовжує слідкувати та боротися з проявами сепаратизму в Дніпрі. Якщо в вас є інформація, звертайтесь до нас», — підкреслили патріоти.

Раніше повідомлялося, що активісти дніпровського осередку ВГО «С14» вирішили провести патріотичний флешмоб. В районі Донецького шосе чорною фарбою вони замалювали рекламні конструкції з обличчями політичних діячів-сепаратистів, які з білбордів усміхнено вітали мешканців з наступаючим Днем Перемоги.

Автор: Людмила СТУПАК


А поделиться?Читайте также: