<>

Активісти не дозволили забороненому «Союзу радянських офіцерів» провести акцію у Дніпрі

Активісти не дозволили забороненому "Союзу радянських офіцерів" провести акцію у Дніпрі

25 жовтня у Дніпрі активісти патріотичних рухів відзначили річницю Другого Зимового походу УНР біля Монументу Слави. Проте, окрім них до пам’ятника завітали представники забороненої антиукраїнської організації «Союз радянських офіцерів», яку очолює одіозний українофоб Марченко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Кирило Дороленко, передає Дніпроград.

Під час «зустрічі» патріотів та комуністів виник конфлікт, який мало не переріс у бійку. Врятувати представників «Союзу радянських офіцерів» від неминучої розплати змогли тільки правоохоронці, які відвели їх подалі від Монументу Слави.

«Сьогодні в Дніпрі під час святкування річниці Другого зимового походу Армії УНР, до націоналістів на акцію завітали «комі». Їм звісно були не раді, і вони пішли засмученими, під пильною охороною поліції», — повідомив Дороленко.

Таким чином, активісти не тільки вшанували пам’ять учасників Другого Зимового походу УНР, а і не дозволили антиукраїнським силам вкотре розповсюдити свої ідеї просто посеред міста. 

У свою чергу, на своєму сайті «СРО» поскаржилися на дії патріотів, які зірвали їх традиційне покладання квітів.

Нагадаємо, діяльність «Союзу радянських офіцерів» суд заборонив ще влітку, але представники організації намагаються вести активну діяльність та жебракують заради нових акцій.

Автор: Антон МОРОЗ

Читайте также: