Активісти ГФ «СІЧ-ЗАХИСТ” передали волонтерську допомогу з Нікополя дитячим будинкам у зоні бойових дій

logo
209257_aktivisti_gf_sich_zahist_peredali_volonte.jpeg


Активісти ГФ «СІЧ-ЗАХИСТ” передали волонтерську допомогу з Нікополя дитячим будинкам у зоні бойових дій

Протягом останнього місяця члени ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” двічі відвідали Донбас у ролі активістів та волонтерів. Завдяки цим візитам, українські вояки побачили виступи відомих артисів, а місцеві дитячі будинки отримали гуманітарну допомогу від Нікополя. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку ГФ у Facebook.

Зокрема, наприкінці листопада, до Дня десантно-штурмових військ, за участі активістів громадського формування у зоні бойових дій для захисників виступили українські артисти Христина Панасюк та лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк. Пісні відомих виконавців почули військовослужбовці та добровольці Української Добровольчої Армії.

Також громадське формування “СІЧ-ЗАХИСТ” разом із Генадієм Писаренком здійснили другий виїзд на передову, де передали представникам цивільно-військового співробітництва, яку називають СІМІС(від англ. Civil-Military Cooperation), волонтерську допомогу від небайдужих мешканців Нікопольщини. До Дня Святого Миколая дитбудинки отримали дитячі речі, іграшки, печиво та цукерки.

“На жаль, Донбас — це не тільки війна, а й складні гуманітарні обставини. Зі святом! І ми переможемо», — зазначили в організації.

Нагадаємо, раніше активісти ГФ “СІЧ-ЗАХИСТ” допомогли навчальному центру з ремонтом та подарували учням спортивний інвентар.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?Читайте также: