Активісти Дніпра звертаються за допомогою до містян аби змусити Придніпровську ТЕС зменшити шкідливі викиди

logo
213709_aktivisti_dnipra_zvertajutsja_za_dopomogo.jpeg


Активісти Дніпра звертаються за допомогою до містян аби змусити Придніпровську ТЕС зменшити шкідливі викиди

З 1 січня 2018 року сумнозвісна Придніпровська ТЕС зобов’язана зменшити шкідливі атмосферні викиди в повітря у десятки разів. Попри це, електростанція продовжує забруденення, адже ефективного контролю за викидами у місті досі немає. Тому активісті звертаються до містян за допомогою, аби змусити Придніпровську ТЕС все ж таки виконувати свої зобов’язання. Про це сьогодні, 4 січня, під час прес-конференції в Забеба.лі розповіла активістка Ірина Черниш, інформує Дніпроград.

Після місяців суперечок з активістами та представниками контролюючих органів Придніпровська ТЕС врешті-решт отримала негативну відповідь від Міністерства екології та природніх ресурсів щодо можливості збільшення гранично допустимого рівня викидів в атмосферу. Проте активісти на цьому не зупиняються та готові продовжувати боротьбу за свіже повітря у Дніпрі — звертатися до суду і писати скарги на забруднювача в усі інстанції.

«Тепер нам потрібно довести, що Придніпровська ТЕС все таки продовжує порушувати ті концентрації, які вказані в її дозвільних документах. Придніпровська ТЕС дає більшу частину викидів в нашому регіоні — до 60% щорічно. Незважаючи на продовження мораторію на перевірки, ця заборона не стосується випадків загрози здоров’ю громадян. Для цього є служби, які повинні цим займатися за заявами громадян та щодо перевірок. Тому ми  звертаємося до жителів, з пропозицією писати скарги і просити про позапланові перевірки екоінспекцією, Держспоживслужбу і фіксувати перевищення викидів. Впевнена, що ми зможемо досягти результату, адже активісти вже змусили знизити викиди ТЕС на папері», — розповіла Ірина Черниш.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: