Аби врятувати життя бійцю у Дніпрі проведуть благодійний ярмарок

logo
176819_abi_vrjatuvati_zhittja_bijcju_u_dnipri_pr.jpeg


Вже цими вихідними у Дніпрі відбудеться масштабний четвертий благодійний ярмарок. Мета якого цьогоріч — допомогти військовослужбовцю, який отримав важкі поранення у зоні бойових дій на Сході. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на публічну сторінку заходу у Facebook.

16 та 17 вересня з 12:00 до 22:00 в Дніпрі на Набережній навпроти готелю «Дніпро» будуть проведні різноманітні майстер-класи, працюватимуть локації з хенд-мейд виробами українського виробництва, іграшками, натуральними парфумами, також буде куточок арт-терапії, вогняне шоу та багато іншого.

Ярмарок проводитиметься для підтримки бійця з батальйону Дніпро-1 і 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади Володимира (позивний «Таксист»). Він отримав поранення 6 березня 2017 року під час виконання бойового завдання між населеними пунктами Горлівка та Зайцеве. 120-міліметрова міна розірвалася поряд з бійцями, і Володимир отримав безліч уламкових травм по всьому тілу, які виявились небезпечними для життя.Уламком міни вибило майже третину кісток його передпліччя. Наразі необхідне дороге лікування: реконструктивно-відновлювальне лікування травми кісток передпліччя з застосуванням біотехнологій.

Будь-хто з місцевих мешканців може долучитися до ярмарку зручним для нього способом: продажем продукції, проведенням майстер класу, інформаційною підтримкою чи просто беручи участь у заході.

Учасники, що вже виявили бажання долучитись до благодійного свята, надають 100% виручених коштів під час ярмарку, що будуть направлені на лікування військового.


А поделиться?Читайте также: