Не здали: нардеп Усов не прийняв ПК «Карачуни» та змусив будівельників виправляти недоліки

logo

Більше того – перелякані підрядники тепер будуть мити та чистити паркет, закладати шпарини та фіксувати двері, поки все не стане ідеально. Таку вимогу висунув ініціатор реконструкції Костянтин Усов. Він відмовився приймати палац в існуючому вигляді.

Усі роботи всередині приміщення завершені. Глядацька зала повністю оновлена, коридори стали світлими та просторими, оздоблені колони підпирають сяючу стелю. Циркова, танцювальна, кабінети для занять, в тому числі і балетом, свіжі та чекають на дітей. У відремонтованій бібліотеці книжки вже зайняли полиці.

Проте є нюанси: підрядники не почистили паркет, під вікнами подекуди шпарини, хитаються двері, десь просідають пороги. Всі ці непомітні, на перший погляд, деталі, стали відомі під час інспекції, яку провів народний депутат Костянтин Усов. Після цього він відмовився прийняти об’єкт та відклав його відкриття.

«На цьому рівні приймати роботи не готовий. Та кількість державних коштів, які я залучив з бюджетів різних рівнів, всі ті домовленості, які нами були досягнуті, всі ті роботи й старання та душа, які були вкладені в ПК «Карачуни», не заслуговують на просту, банальну халтуру будівельника. Я коли дивлюсь на те, як вони зробили деякі приміщення, мені хочеться самому стати і переробити своїми руками це», — обурено заявив парламентар.

Він змусив підрядників переробити весь брак, до того ж за власні гроші. У підрядній організації визнали весь список похибок, який завізували письмово, також будівельник зобов’язалися всі зауваження усунути і тільки після цього здати об’єкт.

Зазначимо, реконструкцією ПК «Карачуни» займалися дві фірми: «Андарія девелопмент» та «АЛ ІнвестСтрой», які виграли конкурс на відкритій платформі Прозорро. Програма обрала саме їх, тому що ці будівельники запропонували найнижчі ціни за свої роботи.

Реконструкція ПК «Карачуни» почалася за ініціативи нардепа Костянтина Усова, він домігся виділення коштів. Ідею нардепа підтримав губернатор Дніпропетровщини.Всі роботи відбулися в рамках перспективного плану розвитку Кривого Рогу.

«Якщо мене не почують, якщо підрядна організація буде вважати, що вона вправі показати проект і сказати «тут підлога, підлога покладена, тут стіни, стіни зроблені», а на деталі ми не зважаємо, я знайду можливість застосувати свої депутатські повноваження для того, щоб таку безсовісну підрядну організацію, цю чи будь-яку іншу, яка працює на моїх об’єктах, поставити на місце в правовій площині», — підсумував Костянтин Усов.