94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках

logo

Главная страница / Важливо / 94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках

94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках

У Дніпрі тривають аварійні ремонти в комунальних житлових будинках. Зокрема, йдеться про оновлення покрівель, яких не робили протягом десятиліть. Наразі роботи проводяться системно і постійно. Про це повідомляє«Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Одним з таких будинків є п’ятиповерхівка на вулиці Леоніда Стромцова, 2-В. Мешканка верхнього поверху, пані Ніна, розповідає, що жодного разу не бачила, щоб тут ремонтували дах. З 2008 року, коли вона сюди заселилася, покрівля не оновлювалась.

«Вона вже дійсно стара. У багатьох мешканців через сніг та дощ були проблеми — підтоплювало квартири. Коли водин із ранків я побачила тут вишку, злякалась: думала, уламки ракет на дах прилетіли, бо в такий час живемо. А виявилось, що це нам оновлюють дах. Ми дуже вдячні за такий сюрприз. Хоч і війна, але життя продовжується, і такі ремонти дійсно потрібні», — поділилась місцева мешканка буд. № 2-В по вул. Леоніда Стромцова Ніна Розумовська.

94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках

Усе водовідведення та гідробар’єр буде оновлено, а старий шифер замінять сучасною металочерепицею.

«Наближається завершення робіт з оновлення даху! Залишилося лише трохи: покритичверть даху та замінити старі водостічні труби. Зрозуміло, що в спеку працювати складніше, тому роботи трохи затримуються. Ми робимо перерви, щоб працівники не перегрівалися. Протягом декількох днів оновлення даху буде повністю завершено», – розповів представник підрядної компанії Євген Корсун.

«На сьогодні ми відремонтували понівечені часом дахи у 94 будинках. Загалом на цей рік маємо плани оновити покрівлю у 377 домах. Наразі одночасно у 10 тривають подібніроботи. Виконуємо усе за заявками мешканців, і ставимо у план ті, де ситуація найгірша», — розповів представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков.

94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках94 із 377 вже виконано: Дніпро продовжує ремонтувати аварійні покрівлі у комунальних будинках

Фото пресслужби міської влади

Раніше ми писали,у Дніпрі проходять роботи з утеплення будинків.