9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у Токіо

logo

На 32-их Олімпійських іграх у Токіо збірну України представлять дев’ятеро спортсменів з Дніпропетровщини. Змагатимуться вони у легкій атлетиці, плаванні, бадмінтоні, великому тенісі та фехтуванні.

Стартують ігри з церемонії відкриття 23 липня о 14.00 за київським часом. На спортивному турнірі Дніпропетровщину представлять:

Марія Улітіна (бадмінтон);Михайло Кохан (легка атлетика, метання молота);Микита Нестеренко (легка атлетика, метання диска);Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту);Анна Рижикова (Ярощук) (легка атлетика, біг на 400 метрів з бар’єрами);Денис Кесіль (плавання, заплив на 200 метрів у стилі батерфляй);Надія Кіченок (великий теніс, одиночні виступи);Людмила Кіченок (великий теніс, одиночні виступи);Богдан Нікішин (фехтування зі шпагою, командний виступ).

Під час другого дня Олімпіади-2020, 25 липня, першою з представників регіону виступить спортсменка з бадмінтону Марія Улітіна. Виступи спортсменів – за київським часом.

12:00 – Бадмінтон одиночні жіночі виступи

9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у ТокіоPowerpro

Марія Улітіна

Вже на п’ятий день змагань Олімпіади-2020, 28 липня виступить плавець Денис Кесіль та фехтувальник Богдан Нікішин.

4:00 — 13:30. – Фехтування шпагою. Командні виступи

4:30 — 7.05. Плавання. Чоловіки – заплив 200 метрів у стилі батерфляй.

9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у Токіо

Богдан Нікішин

Одразу чотири представники Дніпропетровщини змагатимуться у своїх категоріях в один день. У великому тенісі виступлять сестри Кіченок – Надія та Людмила, а у легкій атлетиці – Микита Нестеренко та Анна Рижикова. Виступи пройдуть під час восьмого дня Олімпіади у Токіо, 31 липня.

3:00 — 3:40 – Легка атлетика. Жінки – забіг на 400 метрів з бар’єрами.

6:00 — 14:00. Великий теніс. Жінки, одиночний розряд. Фінал.

13:00 – Легка атлетика. Чоловіки – метання диск.

9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у ТокіоAP

Анна Рижикова

У 10-ий день Олімпійських ігор, 2 серпня, у змаганні з метання молота виступить і дніпрянин Михайло Кохан.

3:00 — 5:00 – Легка атлетика. Чоловіки – метання молота.

Останньою з представників Дніпропетровщини спробує здобути олімпійську медаль Ярослава Магучіх у дисципліні стрибок у висоту. У рамках 13-го дня турніру вона захищатиме честь України 5 серпня.

3:00 – Легка атлетика. Стрибки вгору. Жінки.

9 спортсменів з Дніпропетровщини представлять Україну на Олімпійських іграх у ТокіоAP

Ярослава Магучіх

Що відомоРекордсменом серед спортсменів Дніпропетровщини став Богдан Нікішин. Нинішні Олімпійські ігри для нього четверті. Раніше він брав участь в Олімпійських іграх 2004, 2008, 2016 років.Дебютують на дорослій олімпіаді двоє представників Дніпропетровщини: Михайло Кохан та Ярослава Магучіх. Раніше ці легкоатлети здобували золото на юнацьких Олімпійських іграх 2018 року у Буенос-Айресі (Аргентина).В 32-их Олімпійських іграх візьмуть участь близько 11 тисяч спортсменів у 33 видах спорту з понад 200 країн світу. Вони розіграють 339 комплектів нагород.Серед олімпійських видів спорту цього року чотири дебютанти (карате, скейтбординг, серфінг та спортивне скелелазіння). А бейсбол/софтбол повертається вперше з Олімпійських ігор 2008, що проводилися в Пекіні.Україну представлятимуть 157 спортсменів. Вони виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) й греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальнику слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, тріатлоні та фехтуванні.Змагання відбуватимуться у 40 різних локаціях, більшість з яких зосереджені в Токіо. Але будуть і зовсім віддалені місця проведень Ігор. Наприклад, марафони відбудуться в Саппоро (усе через ймовірну спеку в Токіо).»У неї може зникнути молоко». Українську бігунку не взяли на Олімпіаду-2020 через нещодавні пологиВизначилося місто-господар Літніх Олімпійських Ігор-2032

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро