8 з 10 нікопольців схвалили появу електронної приймальні у місті: як нею скористатися

logo

8 з 10 опитаних нікопольців схвалили появу електронної приймальні у місті. Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради з посиланням на результати опитування.

Інформує Nikopolnews.

Згідно з дослідженням дослідницької агенції InfoSapiens запідтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), кожен 8 з 10 опитаних нікопольців позитивно ставляться до появи електронної приймальні в місті та вбачають у цьому можливість для безпечної комунікації та оперативного розв’язання нагальних питань.

8 з 10 нікопольців схвалили появу електронної приймальні у місті

Е-приймальня: що це таке і як скористатися

Е-приймальня —це вебплатформа, яка дозволяє органам місцевої влади та жителям міста безперебійно взаємодіяти, залишаючись в безпечному місці.

Звернутися до міської влади можна з будь-якого електронного пристрою та місцеперебування. Це вкрай важливо для мешканців міст, що перебувають у прифронтовій зоні, таких як Нікополь.

Можливості для нікопольців після появи електронної приймальні

Запровадження електронної приймальні відкриває жителям Нікополя доступ до:

Надсилання запитів щодоусіх видів публічної інформації;Надсилання звернення до міського голови, заступників, секретаря міської ради та виконавчого комітету, депутатів міської ради та інших посадових осіб;Можливості переглянути базові адміністративні послуги;Повідомити про корупцію.

Електронна приймальня у Нікополі розпочала свою роботу наприкінці квітня та вже доступна для містян. Щоб розпочати користуватись платформою потрібно виконати декілька простих кроків:

Перейти запосиланням: https://nk-priymalnya.gov.ua/ecab/

Створити електронний кабінет за допомогою сервісів ID GOV UA: Електронного підпису, Bank ID або Дія.Підпис.

В особистому кабінеті написати звернення або запит, замовити електронні  послуги.

Відповідь буде надана електронно у встановлений законодавством термін опрацювання звернень громадян.

Головна мета — забезпечити безпечну, прозору тадоброчесну взаємодію між міською владою та жителями Нікополя.

Вебплатформа була розроблена за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), провідної антикорупційної програми, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.

Дослідження проведене InfoSapiens  з 5 по 9 квітня методом телефонного опитування. Обсяг вибірки становить 800 респондентів старше 18 років — по 200 в кожному місті (Червоноград, Чернівці, Житомир таНікополь — міста, де відкрилась або планується відкриття Е-приймальні).

Ще новини Нікополя: Єдина в області: у Нікополі презентували Е-приймальню – це дуже важливо для прифронтового міста