78 середня загальноосвітня школа Дніпра очікує на нову їдальню

logo

У Дніпрі зусиллями міськради ремонтують не лише шкільні спортзали. 78-ма середня загальноосвітня школа, після сучасного ремонту санвузлів одразу на декількох поверхах навчального закладу, очікує на нову їдальню. Усі змішувачі в туалетах використовують інфрачервону безконтактну  технологію, що особливо важливо в період боротьби з Ковід-19. Їдальню ж ремонтують, використовуючи сучасну візуалізацію. Це перший значний ремонт у закладі, починаючи з дня відкриття школи у 1980-му році.

Ігор Молодцов, директор школи №78: “Нам пощастило з санвузлами та їдальнею. Сподіваємося на те, що 1 вересня, коли діти прийдуть, вони прийдуть зовсім в інше. Ну, санвузли вони вже бачили. Скажу навіть так. Дитина мамі каже, що: “Мама, у нас в школі тепер санвузли, як в Туреччині в аеропорту”. Це рівень, розумієте. Хочеться подякувати, що ми робимо не просто санвузли, як ремонти. Департамент робить санвузли, щоб вони були сучасними. Щоб вони відповідали сучасним стандартам».

Аліна Жабровська, вчителька школи №78: “Ми дуже давно чекали вже цього ремонту, і дуже задоволені тим, що зроблено. І, звичайно, чекаємо ремонту їдальні, дивлячись на ті фото, якою має бути їдальня. Вона буде яскравою, вона буде дуже гарною, сучасною, і я думаю, діти будуть з більшим задоволенням відвідувати їдальню і будуть мати кращий апетит».

Поділитися

Категорія: Актуальные новости, Новости Днепра