78% магістрального водогону на Дніпропетровщині готові

logo

На Дніпропетровщині триває будівництво магістрального водогону, який забезпечить водою мешканців Криворізького та Нікопольського районів. Наразі на березі річки Інгулець будують найбільшу з 11 насосних станцій водогону, –повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

Площа станції перевищує 2,8 тисяч квадратних метрів. Висота – 26 метрів.

Там працюватиме 6 насосів – 4 основних, 1 резервний та 1 аварійний. Потужність кожного – 1250 кВт.

На сьогодні будівельники армують стіни та готуються до зведення монолітної стіни. Працюють цілодобово у три зміни. Задіяно 800 робітників та 370 одиниць техніки.

Зазначають, що будівництво магістрального водогону «Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка»  ценаймасштабніший проєкт Агентства відновлення. Протяжність водогону 300 км. Вже готові 256 км, тобто 78%.

Агентство відновлення повідомляє, що на кожній із ділянок працюють інженери-консультанти та представники незалежного технагляду. Окремо за сприяння USAID ERA «Економічна підтримка України» буде проведено комплексний технічний аудит проєктної документації на будівництво усіх трьох ділянок водогону.

Усі звіти разом із результатами аудиту та експертизи, а такожкошторисами обіцяють оприлюднити.