66-річний житель Дніпропетровщини пробіг 10 кілометрів благодійного марафону

logo

10.11.2023 «Не зупиняйся»,благодійність, вік, житель, Зеленодольск, ЗСУ, кілометри,кошти, марафон, Олександр Козленко, пенсіонер, хвилини

66-річний жительЗеленодольська, що на Дніпропетровщині, Олександр Козленко пробіг 10 кілометрів під час благодійного марафону “Не зупиняйся”. Він прийшов другим у своїй віковій категорії. Про це повідомляє Суспільне.

Чоловік розповів: забіг проводили в Києвінаприкінці жовтня, змагався з понад 500 спортсменами. “Результат 52 хвилини 20 секунд, але результат гірший, ніж я собі планував. Я планував 48-49 хвилин і був готовий до цього, але не вийшло. Було дуже холодно і київські гірки”, — каже учасник забігу.

За його словами, під час марафону зібрали два з половиною мільйони гривень для ЗСУ. Олександр говорить: спорт любить з дитинства, а бігає понад сорок років. “Майже щодня роблю відтискання, розминку, потім пробігаю після гарної розминки 10-15кілометрів”, — сказав він. Попри обстріли військами РФ Зеленодольська, чоловік продовжував тренуватися.

Зараз він готується до наступного благодійного марафону. Каже: поки ноги бігають — тренуватиметься й братиме участь у забігах.