29 миллионов вернулись в закрома родины

logo
199656_29_millionov_vernulis_v_zakroma_rodiny.jpeg


29 миллионов вернулись в закрома родины

Аудитори Дніпропетровщини за 10 місяців 2017 року забезпечили відшкодування втрат на суму 29 млн грн

Протягом січня – жовтня 2017 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 29 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 20 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ прийняли 103 управлінські рішення.

Правоохоронним органам передано матеріали 58 ревізій, перевірок державних закупівель та один звіт про результати державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 49 досудових розслідувань та вручено 19  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 5 млн грн.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 53 випадках застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, в одному випадку призупинено бюджетні асигнування, ще трьом об’єктам контролю зменшено бюджетні призначення майже на 1,5 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 109 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 62 – до дисциплінарної та матеріальної, 10 осіб звільнено з посад.

Прес-служба

Східного офісу Держаудитслужби

20.11.2017


А поделиться?