16-річний дзюдоїст з Дніпра завоював бронзову медаль Кубка Європи

16-річний дзюдоїст Олег Вередиб завоював бронзову медаль Кубка Європи серед кадетів в італійському місті Фоллоніка. Це перша міжнародна нагорода для дніпровського дзюдо в 2018 року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ФДД регіону.

Як зазначається, в італійському курортному містечку Фоллоника відбувся перший в 2018 році кадетський Кубок Європи з дзюдо. Змагання спортсменів, вік яких досягає 18 років, зібрали 534 учасника з 36 країн і трьох континентів.

Дніпрянин Олег Вередиба виступав у вазі 55 кілограм, він почав турнір з перемоги над італійцем Маттіа Проетті, але потім поступився першістю. Після цього дніпрянин в поєдинку за бронзу здобув чотири впевнених перемоги над італійцем, представником Еквадору, угорцем та над італійцем.

Бронзовий призер тренується в спортивному клубі «Дзюдо-80» під керівництвом Юрія Пирога та Миколи Катриченко. У минулому сезоні кращим досягненням Олега була бронзова медаль Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю.

Раніше повідомлялося, що дніпрянин Микита Матлашевський став наймолодшим срібним призером Чемпіонату Європи з дзюдо серед юніорів.

Автор: Іван МУРАХА