14-річні спортсмени з Дніпра розповіли, як стали чемпіонами Міжнародного турніру з бадмінтону

image

14-річні спортсмени з Дніпра Федір Тюрин та Данило Седов стали чемпіонами Міжнародного турніру з бадмінтону серед юніорів. Змагання проходили у Швеції з 12 до 14 листопада. В них взяли участь представники 15 країн. Як тренуються хлопці – в репортажі Суспільного.

Кожен свій ранок шість днів на тиждень, Федір та Данило розпочинають з гри в бадмінтон. Кажуть: на змаганнях вони – конкуренти, а поза ними – друзі. Зараз хлопці навчаються у 9-ому класі Дніпропетровського фахового коледжу спорту. Бадмінтоном обидва займаються з шести років.

«На секцію привів мене мій батько, тому що він грав на аматорському рівні, коли мені було 6 років. Мені сподобалось спочатку, тому що в мене перший був дуже гарний тренер Бендін Сергій Васильович, він давав нам дуже цікаві завдання», – розповів Федір Тюрин.

Данило Седов каже: його на заняття верше привела бабуся.

«Починав свої тренування на «Метеорі», потім перейшов до Олійника В’ячеслава. Дуже задоволений, що перейшов, з’явились результати куди більшого рівня», – розказав він.

З тренером В’ячеславом Олійником спортсмени тренуються вже 5 рік, за цей час здобули багато нагород, каже їхній наставник.

«Федір та Даня прийшли до мене, вже граючи в бадмінтон, я їх далі вже веду. Ми вже є переможцями обласних, міських, всеукраїнських змагань. І от зараз якраз з’їздили в місто Мальмо у Швеції, де взяли фінали, і став Федір Тюрин абсолютним чемпіоном», – сказав тренер.

На міжнародному турнірі з бадмінтону серед юніорів у Швеції Федір виборов три золота: у парній, змішаній та одиночній грі. Данило отримав срібло в одиночній категорії боротьби.

«У Швеції загалом ми були шість днів, але змагання були лише три дні, тому що два дні нам потрібно було адаптуватись, щоб гарно грати. Головним моїм конкурентом був Данило Седов мій одноклубник, ми грали у фіналі, і у фіналі я переміг», – сказав Федір Тюрин.

«Складні ігри були, але дуже гарні враження залишились після змагань», – додав його товариш Данило Седов.

Нині хлопці готуються до міжнародного турніру у Копенгаґені, що відбудеться у січні. Хочуть потрапити до Національної збірної України з бадмінтону.

Що відомоДніпровський спортсмен Федір Тюрин виборов три золоті нагороди на Міжнародному турнірі з бадмінтону Swediah Youth Games 2021 у Швеції. Дніпрянин – учень 9-го класу Дніпропетровського фахового коледжу спорту. На турнірі у Швеції бадмінтоністи з Дніпра змагались у категорії U15. Ще одним чемпіоном змагань став однокласник Федора Тюрина Данило Седов.Спортсмени з Дніпра Ярослава Магучіх та Михайло Кохан отримають стипендії президента

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро