13-річні дніпровські спортсмени здобули шість медалей на турнірі зі стрибків у воду в Австрії

З 21 по 23 червня в австрійському Граці проходив турнір зі стрибків у воду “26 th International diving meet”.

Серед учасників були дніпряни, 13-річні Дмитро Вишиванов та Максим Тиличко, тренерів Ольги Савчук та Олега Вишиванова. Спортсмени добре виступили та здобули 6 медалей.

Дмитро став чемпіоном у стрибках в воду з 1-метрового та 3-метрового трампліну. А устрибках з вежі завоював бронзову медаль. Також організатори турніру нагородили Дмитра за кращий стрибок змагань серед чоловіків.

Максим виборов повний комплект нагород. Він став чемпіоном у стрибках в воду з 1-метрового трампліну, отримав срібну медаль у стрибках з 3-метрового трампліну, а у стрибках з вежі завоював “бронзу”.

“Пишаюся, що наша команда з двох спортсменів посіла 5 місце серед 10 у командному заліку! До того ж, в інших командах було більше 10 атлетів…”, –зазначила О.Савчук. 13-річні дніпровські спортсмени здобули шість медалей на турнірі зі стрибків у воду в Австрії