11-річний музикант з Кривого Рогу переміг на конкурсі у Великій Британії

logo

image

11-річний піаніст Олександр Чорний з Кривого Рогу посів 1 місце на міжнародному конкурсі Golden Time Talent, який відбувся у Великій Британії, це повідомляє повідомляє  Дніпро Регіон

Хлопець виконав джазові композиції Summertime і Wave на цифровому піаніно для онлайн конкурсу Golden Time Talent. Минулого року Сашко також вигравав цей конкурс.

За словами хлопця, підготовка до конкурсу тривала протягом місяця. Готував Сашка тато, у минулому теж музикант.

“Займаємось кожен день, не так довго як хотілося б. Півгодини або півтори, – як захоче Сашко”, – сказав батько музиканта Олександр.

Сашко розповів, що переймався, через те, що був наймолодшим у своїй категорії на конкурсі, але все одно вірив у свою перемогу.

“Я грав у категорії 11-14 років, там були учасники, яким 13, 14 років. За логікою, у них майстерність, навички трохи кращі,” – розповів музикант.

За словами батька Сашка, журі конкурсу, у складі якого були викладачі музики з Європи та видатні діячі культури з різних країн світу, високо оцінили виступ Сашка.

“Члени журі відмітили, що він дуже добре знає, як поєднати високий рівень з експресією і грає дуже впевнено. Також сказали, що Сашко неймовірно відчуває мелодію, а його ритм назвали бездоганним,” – розповів батько музиканта.

0
0
голосів

Рейтинг статті

Раніше ми писали: