Жителі Дніпропетровщині здобули престижну європейську нагороду (Фото)

Днями  на річці Чорний Черемош (Івано-Франківщина) завершились чемпіонати України та Європи зі спортивного водного туризму. На змаганнях було представлено 19 екіпажів катамаранів-двійок, 17 – катамаранів-четвірок, 9 – байдарок, 7 – каякерів.

водний туризм

Екіпажі змагалися в трьох дисциплінах: слаломі (25 воріт), 30-кілометровому раллі і спринті на дистанції 5 кілометрів. Головними суперниками українців були спортсмени із Білорусі.

Після триденних гонок екіпаж Дніпропетровської обласної федерації спортивного туризму міста Кам’янське у складі Дмитра Котова і Владислава Тубана посів друге місце в класі катамаранів-двійок. «Ми поступились лише чотирма секундами суперникам з Вінницької області», –  розповів капітан збірної міста Дмитро Котов.

У кожній із трьох дисциплін кам`янські спортсмени фінішували другими, що в загальному заліку і принесло срібні медалі як у чемпіонаті країни, так і у континентальному чемпіонаті. Екіпаж катамарана-четвірки посів четверте місце. Байдарка-двійка у складі Микити Григор’єва і Олександра Білого дебютувала на змаганнях такого рівня. Хлопці впевнено виглядали, але через оверкіль (переворот судна) зайняли четверте місце, повідомляють у прес-службі міськради.