За що ультрас Дніпра побили депутата Березу

logo
186744_za_wo_ultras_dnipra_pobili_deputata_berez.jpeg


Факти ICTV розбиралися в інциденті з побиттям фанатами Дніпра президента новоствореного СК Дніпро-1 Юрія Берези під час очної зустрічі їх команд в 16-му турі ПЛФ другої ліги.

Що трапилося?

У 16-му турі ПФЛ у другій лізі в матчі Дніпро (формальний правонаступник того самого клубу-банкрута, який не так давно тренував Мирон Маркевич і який грав у фіналі Ліги Європи) – СК Дніпро-1 фанати номінальних господарів увірвалися на гостьовий сектор і надавали толмаків місцевим уболівальникам. Забрали їх атрибутику і банера, після чого все це демонстративно спалили. Більше того, в бійці постраждав і президент новоствореного СК – народний депутат Юрій Береза.

Самі ж фанати старого Дніпра вивісили на стадіоні банер “Ми зламаємо вам Березу і розвалимо ваш Причал”, що чудово характеризує ставлення уболівальників Дніпра до СК Дніпро-1.

Причини конфлікту

Все дуже просто: СК Дніпро-1 з’явився цього літа і відразу ж переманив до свого складу цілий ряд футболістів Дніпра на чолі з головним тренером Дмитром Михайленком. Вважається, що формально клуби різні, але на ділі мають спільне походження.Читайте: 3 причини, чому Шевченко повинен піти зі збірної УкраїниПодейкують, що СК – не що інше, як клуб-прикриття. Нібито Ігор Коломойський, небажаючих виплачувати борги Дніпра, але свого часу хотів отримати гроші за трансфер Євгена Коноплянки з Севільї в Шальке (майже 4 млн євро), створив ще один колектив. Крім того, обидві команди грають на одному стадіоні – Денпр-Арена і тренуються на базі Дніпра. Також у них загальна дитячо-юнацька академія, та й президент СК Юрій Береза ​​людина вельми наближений до Коломойського.

Ультрас вважають, що футболісти зрадили, змінивши Дніпро на СК Дніпро-1.

Береза

На фото: Юрий Береза, Борис Филатов и Геннадий Корбан

Так били Юрия Березу.

Що далі?

Після бійки кулаками машуть. Юрій Береза, отримавши побої на стадіоні, зібрався просунути в Раду закон про посилення покарання футбольних фанатів, аж до довічної заборони на відвідування футбольних матчів.Один з лідерів дніпровських ультрас Євген Переверзєв (Юджин) емоційно радіє перемозі на двох фронтах: “Надрали зад клубу подделке!”

Здається, це були тільки квіточки, ягідки чекають нас попереду.

Роман Кириенко.


А поделиться?Читайте также: