За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

logo

За 2017 рік у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули

Упродовж 2017 року у Дніпрі через витік газу постраждали 28 осіб, 11 з яких загинули. Попри це, в багатьох випадках мешканці міста нехтують правилами безпечного використання газових приладів у побуті. Про це сьогодні, 10 січня, кореспонденту Дніпрограда розповів фахівець зі зв’язків із громадськістю ПАТ «Дніпрогаз» Микита Лучкін.

Зі слів фахівця, основне завдання ПАТ «Дніпогаз» — безперервне та рівномірне постачання газу для споживачів Дніпра, а також виявлення порушень безпеки.

«Попри теплу зиму, все ж очікується похолодання, тому безвідповідальне використання газових приладів може створювати загрозу для життя мешканців міста», — зауважив Микита Лучкін.

Серед найбільш розповсюджених технічних порушень безпеки він відзначив наявність витоку газу та самовільну заміну або установку додаткових газових приладів. Варто пам’ятати, що для заміни устаткування потрібно отримати відповідну документацію та укласти договір зі спеціалістами «Дніпрогазу».

«Витік можна виявити, відчувши специфічний запах. Для запобігання трагічних наслідків варто тримати димохід в належному стані, а при наявному витоку газу або ж інших проблем — звертатися до спеціалістів», — пояснив фахівець.

Микита Лучкін зазначив, що наприкінці 2017 року для споживачів Дніпра проводились профілактичні акції. Всі бажаючі змогли отримати необхідну інформацію.

Нагадаємо, що важливо не забувати: газові прилади потрібно використовувати виключно за призначенням. Газову плиту не можна використовувати для сушки білизни, тому що в таких випадках можливі пожежі.

Автор: Людмила СТУПАК