З Нікопольського храму викрали портрети загиблих воїнів-захисників

logo
183141_z_nikopolskogo_hramu_vikrali_portreti_zag.jpeg


З Нікопольського храму викрали портрети загиблих воїнів-захисників

Сьогодні, у ніч на 2 жовтня, з Нікопольського храму святого Петра Калнишевського УПЦ КП були викрадені усі портрети загиблих воїнів-захисників. Про цинічний злочин невідомих крадіїв повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Православної Нікопольщини» у Facebook.

У дописі церковні служителі зазначили, що протягом декількох останніх ночей невідомі особи ломились до храму Петра Калнишевського, намагаючись проникнути через вікна та двері.

Тоді охоронець храму дзвонив на гарячу лінію поліції, але так і не зміг зв’язатися з патрульними.

Вчора вночі злодії змогли потрапити до священної будівлі, аби викрасти фотокартки героїв війни на Сході України. Крім того, вони вчинили вандалізм, зірвавши та спаплюживши рушник з поклонного хреста, що розташований біля церкви.

«Сприймаємо це як посягання на українську святиню в нашому місті. Зараз їду до правоохоронних органів із заявою та проханням аби вони забезпечили захист нашої церковної споруди. Ті українофоби, які це зробили наказані Богом, бо вже на землі вони втратили розум та ті чесноти, без яких не отримають Царства Небесного», — переконаний благочинний Меркурій Скороход.

Автор: Людмила СТУПАК


Реклама

А поделиться?Читайте также: