Ще півсотні АТОвців приступили до курсів англійської

logo
183463_we_pivsotni_atovciv_pristupili_do_kursiv_.png


Ще півсотні АТОвців приступили до курсів англійської

Вивчати англійську на курсах від ДніпроОДА розпочали ще п’ять груп АТОвців. У кожній з них – десятеро бійців. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград. 

«Президент України Петро Порошенко наголошує: маємо допомагати демобілізованим освоїтися у мирному житті. Для цього вже третій рік організовуємо курси для АТОвців. Для хлопців це можливість «підтягнути» знання та знайти кращу роботу. А ще – своєрідна реабілітація. Адже в групах бійці спілкуються та відволікаються від пережитого», — зазначив Валентин Резніченко.

5 нових груп АТОвців почали вивчати англійську в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. Серед учнів – як новачки, так і ті, хто продовжує вдосконалювати іноземну. Заняття триватимуть протягом 3 місяців.

Наприкінці жовтня планують відкрити ще 5 груп для 50 бійців АТО. Дві групи вивчають англійську в центрі іноземних мов «English Time».

«Курси англійської дуже затребувані серед бійців. Тому набір продовжуємо. Записатися можна у Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА», — додав очільник області.

Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА знаходиться за адресою: проспект Поля,1. 

За три роки курси англійської від ДніпроОДА пройшли близько 300 бійців.

Автор: Іван МУРАХА


Реклама

А поделиться?