Все, аби ускладнити людям життя, — криворіжець про пандус на «Рокуватій»

logo
153703_vse_abi_uskladniti_ljudjam_zhittja_krivor.jpeg


На станції «Рокувата» у Кривому Розі людям з обмеженими фізичними можливостями складно піднятися на другий поверх на перон. Пандус є, він обладнаний, але не працює (вхід до нього зачинений).

Про те, що на криворізькій залізничній станції «Рокувата» людям з інвалідністю практично неможливо дістатися перону на своїй сторінці в Фейсбук написав депутат Тернівської райради Андрій Кондратьєв.

«На станції «Рокувата» (Кривий Ріг) зроблено все, щоб по максимуму ускладнити життя людям на візках…Був сьогодні на тому вокзалі, проводжав маму до Києва. Приїхав з малим у колясці. Так як там посадка по суті на другому поверсі, вирішив туди піднятись. Поруч з будівлею є сходи з пандусом. Думаю вивезу коляску ними. Але ні — пандус на горі закінчується воротами, і вони були зачинені. Добре, думаю, поїду ліфтом. Благо будівля ними обладнана. І знову невдача — ліфти не працюють. Прийшлось завозити коляску внутрішніми сходами удвох, бо одному не зручно», — обурюється криворіжець.

Найбільше дописувача збентежив сам факт наявності пандуса і ліфта, які одночасно не працюють, і як бути у такій ситуації людям з обмеженими фізичними можливостями.

«Мені то добре, у мене коляска дитяча. А як бути людям з обмеженими можливостями? Іти шукати персонал, щоб увімкнули ліфт чи відкрили замок на воротах сходів, де пандуси? І наче непоганий вокзал, але чому все псується такими деталями? Я не розумію…», — підсумовує Андрій Кондратьєв.

А поделиться?