Волонтери викрили справжній концтабір для тварин у Дніпрі

logo
185332_volonteri_vikrili_spravzhnij_konctabir_dl.jpeg


Волонтери викрили справжній концтабір для тварин у Дніпрі

Мешканка Дніпра влаштувала у дворі концтабір для тварин. Рятувати чотирилапих зголосилися волонтери. Про це йдеться у сюжеті «34 каналу», інформує Дніпроград.

Замість будинку — напіврозвалений сарай, а у дворі суцільне болото. Поміж безладу — з десяток прив’язаних собак. Тварини виснажені і явно хворі. Волонтерів та журналістів власниця обістя зустріла не радо, жінка відбирала кинутий собакам хліб.

Далі картина ще гірша. Просто неба у бур’янах та непотребі активісти помітили котів. Пухнастики зв’язані мотузкою. Власниця виправдовується, це аби не вибігли на дорогу. Про те, що містянка влаштувала вдома концтабір для тварин, волонтери дізналися він сусідів. Подейкують, що від голоду тварини часто помирають, проте на їх місці з’являються нові. 

Із надією відшукати свого улюбленця прийшла дніпрянка Валентина. Її пес зник близько місяця тому, в останнє його бачили неподалік цього будинку.

«Сусіди кажуть, що жінка цупить собак та котів. А що ще думати? В нас спочатку зник пес, а потім і кішка», — розповіла Валентина.

Після усіх спроб знайти спільну мову із власницею чотирилапих, волонтери винесли невтішний вердикт.

«Тут ситуація жахлива. Людина потребує допомоги, якої саме має вирішити лікар. Забрати зараз тварин немає сенсу, адже завтра тут з’являться нові», — зазначила засновниця притулку «Друг» Марина Болоховець.

Власниця тварин пішла на поступки, віддала волонтерам декілька тварин. Проте, що буде далі з іншими хвостатами — поки невідомо.

Автор: Іван МУРАХА


А поделиться?