Вісім спортсменів Долинського району перемогли на чемпіонаті з панкратіону на Дніпропетровщині

ДНІПРО-КРОПИВНИЦЬКИЙ. 22 жовтня. УНН-Центр. Вихованці Долинського осередку панкратіону (“Легіон”) взяли участь у відкритому чемпіонаті м.Кривий Ріг. Вісім спортсменів стали переможцями. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Долинської РДА.

Результати змагань з греплінгу: Ганієв Руслан, 1 місце (вікова група 15-16 років, вагова категорія до 65 кг), Ганієв Магомед 2 місце (вікова група 18+, вагова категорія 93 кг), Костогризов Ярослав 1 місце (вікова група 16-18, вагова категорія 80+), Цупренко Владислав 1 місце (вікова група 12 — 13 років, вагова категорія 42 кг) та ін. Із повним переліком спортсменів можна ознайомитися на сайті Долинської РДА.

Зазначимо, що Майстренко Дмитро повинен був змагатися у ваговій категорії до 42 кг, а виступив у категорії до 46 кг. Незважаючи на екстремльні умови, він виступив дуже успішно та виборов друге місце. Цупренко Владислав провів два поєдинка зі змішаних единоборств ММА, здобув дострокові перемоги та виборов перше місце.

Довідка УНН-Центр: Панкратіон — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.