Вілкул злякався можливої зустрічі з патріотами і не приїхав на Агрегатний завод

logo
175693_vilkul_zljakavsja_mozhlivoji_zustrichi_z_.jpeg


Вілкул злякався можливої зустрічі з патріотами і не приїхав на Агрегатний завод

Сьогодні, 12 вересня, у рамках своєї політичної агітації одіозний нардеп Олександр Вілкул мав приїхати на Дніпропетровський агрегатний завод аби поспілкуватися із колективом підприємства. Проте сумновідомий опозиціонер на зустріч із працівниками заводу так і не дійшов. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Зазначимо, що представників робочого колективу підприємства заздалегідь попередили про необхідність бути на роботі «чистими і опрятними» і «висловлювати підтримку захиснику і надії» — Вілкулу-молодшому.

Зустріч мала відбутися у зв’язку із звільненням близько 500 осіб на підприємстві задля «оптимізації виробництва». Вілкул мав заспокоїти обурених працівників та скинути усю провину на владу, яка «душить» економіку та машинобудування зокрема, не дозволяючи заводу торгувати із Росією.

Окрім примусово загнаних на захід робітників, поспілкуватися із народним депутатам прийшли і активісти кількох громадських організацій, серед яких було й громадське формування «СІЧ-ЗАХИСТ». Незважаючи на такий ажіотаж навкруги запланованої зустрічі, Олександр Вілкул вже традиційно у останній момент вирішив не з’являтися на люди, якщо там не будуть виключно його прихильники.

Присутні активісти засмутилися, що не змогли побачитися з політиком та поставити йому кілька гострих та актуальних питань, що хвилюють громадськість. А таких у патріотів-дніпрян до нардепа-сепаратиста накопичилось немало. Відтак небайдужі городяни пообіцяли, що обов’язково завітають на чергову «зустріч з виборцями» криворізького нардепа наступного разу.

«Це не вперше пан Вілкул відмовляється бачитися та спілкуватися з патріотично налаштованими активістами. І завжди вибирає один вихід — ганебно втекти. Звичайно, штовхати гучні промови та пускати дим в очі нагнаному електорату багато розуму не треба. Цікаво, скільки ще він проведе «вдалих» зустрічей, поки зрозуміє, що він небажана особа в нашому місті», — зазначив голова ГФ  «СІЧ-ЗАХИСТ» Кирило Харахулах.

Нагадаємо, Олександр Вілкул вже ганьбився з агітаційними заходами, та через безвихідь вшивався через задній прохід Будинку культури Машинобудівників. Також нардеп не вперше помічений у невдалих піар-акціях то з пам’ятниками, то з привітальними листівками. Так, Вілкул був висміяний на День міста через те, що роздавав на Набережній гумові вироби.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: