Відремонтований Центральний міст у Дніпрі відкриють у жовтні наступного року

logo
202186_vidremontovanij_centralnij_mist_u_dnipri_.jpeg


Відремонтований Центральний міст у Дніпрі відкриють у жовтні наступного року

Сьогодні, 28 листопада, під час звітньої конференції щодо процесу капітального ремонту Центрального моста у Дніпрі підрядники та проектувальники анонсували закінчення робіт та урочисте відкриття мосту у жовтні 2018 року. Про це повідомляє Дніпооград з місця подій.

Відповідно до графіку проекту, ремонт мосту повинен був повністю завершитися ще у цьому році. Однак наразі Михайло Лисенко повідомляє, що закінчити ремонт лише однієї половини мосту планують до 12 грудня.

«Ми планували закінчити ремонт вдвічі швидше, ніж виходить. Ніхто не очікував, що міст в такому поганому стані. Вже під час розтину мосту стало зрозуміло, що насправді роботи в 2,5 рази більше ніж було заплановано. Також ми вважаємо, що в деяких випадках підрядник міг працювати більш якісно та сумлінно», — розповів Михайло Лисенко. 

На час перерви з грудня до березня підрядник за власний кошт укладе тимчасове асфальтне покриття, вже навесні його демонтують та постелять новий асфальт за німецькою технологією. 

«Ми відкриємо міст для усього транспорту 12 грудня до березня у реверсному режимі. Потім з весни почнемо ремонт другої сторони. З усіми ризиками остаточно міст відкриється у жовтні 2018 року», — розповів Лисенко. 

Зазначимо, що на реконструкцію Центрального моста було виділено 250 млн грн. На сьогоднішній день використано 53 млн грн. Також фірма-підрядник не виключає необхідність додаткового фінансування реконструкції до 10-15%.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: