Ветерани війни з Росією обурені поведінкою Саакашвілі у Дніпрі

logo
182053_veterani_vijni_z_rosieju_obureni_povedink.jpeg


Ветерани війни з Росією обурені поведінкою Саакашвілі у Дніпрі

Ветерани війни обурені тим, як їх зустріла група підтримки одіозного політика під час візиту Михаїла Саакашвілі у Дніпро. Про це сьогодні, 28 вересня, під час прес-конференції повідомили учасники подій 20 вересня, передає Дніпроград.

Колишні бійці зазначають, що вони спеціально одягли військову форму щоб на них звернув увагу політик та вислухав їх. Коли їх група підійшла до місця виступу Саакашвілі, деякі з прихильників відомого гостя не пускали військових до центру. З певними зусиллями один із ветеранів дістався політика і запитав того чому він приїхав у Дніпро і розхитує тут ситуацію. На що всі навкруги почали кричати «ганьба» та називати бійців «ряженими порохоботами».

«Це було дуже образливо, я сподіваюся, що це були не дніпряни, а завезені «гастролери», бо таке ставлення до тих, хто захищав Україну є неприпустимим, особливо в Дніпрі. Ми ніякі не порохоботи, нам багато не подобається у діяльності президента, але ми лише хочемо зрозуміти чому людина, яка нічого не зробила в Одесі, приїжджає у наше місто і намагається розхитати країну під час війни», — зазначив один із учасників перепалки, Сергій Ситник.

Бійці також обурені поведінкою політика під час його перетину кордону, коли Саакашвілі ображав прикордонників та ігнорував заклики до мирного вирішення ситуації.

«Знаєте, той перетин кордону схожий на останні дні правління Януковича. Тоді одні «патріотично налаштовані офіцери» допомгли злочинцю втікти до Росії, а тепер інші «патріотично налаштовані громадяни» допомагають Саакашвілі розхитувати Україну зсередини», — підсумував ветеран.

Нагадаємо, Корбан розповів чому не буде проривати кордон у стилі Саакашвілі.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: