Важкоатлет із Дніпропетровщини став чемпіоном загальнонаціональних змагань

У Чернігові фінішував Кубок України з важкої атлетики.

Антон Плєсной із Дніпра  виборов “золото”.

Про це пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на  УНН-Центр.

Так, серед юнаків у ваговій категорії до 94 кг найкращим став Антон Плєсной із Дніпра. Він показав результат 367 кг (ривок 165 кг + поштовх 202 кг) і здобув золоту медаль.

За медалі Кубка України боролися 200 важкоатлетів з 22 регіонів. Серед учасників турніру були переможці та призери чемпіонатів Європи й світу, учасники Олімпійських ігор, чемпіони країни.

Вперше змагання пройшли за новими правилами: кількість вагових категорій у чоловіків і жінок зрівнялася. Також скасували правило переваги спортсмена за власною вагою: за рівних показників переможцем вважався не той, хто менше важить, а той, хто першим підняв заявлену вагу.

Цьогоріч загальнонаціональні змагання були першими і відбірковими. Найкращі спортсмени ввійдуть до складу національної збірної і візьмуть участь у Чемпіонаті Європи, який пройде у квітні в Хорватії.