В Україну їде путініст Райкін. Вже почалися протести

logo
176825_v_ukrajinu_jide_putinist_rajkin_vzhe_poch.jpeg


15.09.2017 10:01

В Україну їде путініст Райкін. Вже почалися протести

Патріотичні дніпряни протестують проти гастролей російського актора Костянтина Райкіна, виступ якого заплановано 16 листопада в палаці культури Машинобудівників, пише Дніпроград.

 У 2000 році актор з радістю підтримав кандидатуру Путіна на посаду президента РФ, і того ж року виступив у підтримку дій по кривавому розгрому Чечні. У 2014 він тішився анексією Криму  і радів смерті одного з перших українських військових, якого застрелили двома вистрілами в серце.

Дніпряни, яких обурило те, що дніпровський палац культури надає відвертому українофобу залу для спектаклю, завітали до керівництва закладу, аби передати їм письмове звернення.

В той час, як внаслідок російської агресії на Сході України майже щодня гинуть українські військові та добровольці, як держава-загарбниця веде інформаційну війну проти України,  організація виступів Райкіна в Україні, надання приміщень і технічних можливостей може бути розцінена як сприяння російській пропаганді.

Представники патріотичних об’єднань та ветерани-атовці наголошують на тому, що в разі, якщо концерт Райкіна таки відбудеться, реакція дніпрян може бути жорсткою.

Наразі, як повідомили учасники зустрічі, реакція керівника ПК Машинобудівників на звернення є далекою від адекватної.

Адіміністрація закладу, яка принципово відмовляється спілкуватися українською і має в своєму кабінеті цілий набір прапорців різноманітних політичних сил – на будь-який випадок —  не бачить нічого поганого у виступі путінського агітатора в своїх стінах і наполягає на тому, що концерт Костянтина Райкіна є фінансово-прибутковим для ПК і для його балансоутримувача – Південного Машинобудівного заводу.

Активісти дали організаторам заходу тиждень для відповіді на звернення та прийняття рішення про можливість виступу російського пропагандиста у Дніпровському Палаці культури.

Як відомо, цей «заклад культури» не вперше опиняється в епіцентрі скандалу. Взимку цього року ПК Машинобудівників надав приміщення для проведення зустрічі з дніпрянами відомому прихильнику «руского міра» Олександру Вілкулу, при цьому обмеживши доступ до зали патріотам, які прийшли висловити свою громадянську позицію.

Народний депутат Андрій Денисенко вже заявив про свою готовність разом із колегами зробити депутатське звернення до Кабміну та Національної космічної Агенції України щодо відповідності займаної посади керівником ПК Машинобудівників.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поделиться?