В Україні відкрився новий асфальтобетонний завод

logo
181211_v_ukrajini_vidkrivsja_novij_asfaltobetonn.jpeg


Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями УПС запустила мобільний завод з виготовлення асфальтобетону потужністю 160 тонн/год в Святовасилівці Солонянського району Дніпропетровської області.

Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Підприємство буде забезпечувати асфальтобетоном в першу чергу ремонтників, які вже працюють на запорізькій і криворізькій трасах. У разі необхідності за кілька тижнів завод можна розібрати і змонтувати на іншому майданчику — ближче до доріг, які підприємство буде забезпечувати матеріалами для ремонту», — сказав заступник директора заводу Сергій Нестеренко.

Крім того, повідомляється, що конструкція заводу дозволяє рівномірно розподіляти асфальтобетон між машинами, які його транспортують, і уникати простою.

В підприємство інвестували кошти компанії з Чехії та Словаччини.

Нагадаємо, в квітні компанія Слав АБЗ завершила будівництво асфальтобетонного заводу в Краматорську Донецької області.

А 17 травня, в Миколаєві (Львівська область) відкрили новий асфальтовий завод, інвестором якого став бізнесмен з Азербайджану Алієв Зіяддін Ісмаїл Огли.

Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями УПС займається ремонтом і будівництвом автомобільних доріг, благоустроєм територій, повним комплексом земляних робіт, промисловим демонтажем, загальнобудівельними роботами, виробництвом асфальту, послугами дорожньо-будівельної техніки. В активі компанії є власні виробничі потужності — асфальтобетонні заводи, склади готової продукції.


Реклама

А поделиться?Читайте также: