В Шевченківському районі ініціюють встановлення меморіалів загиблим на Сході героям

logo
185666_v_shevchenkivskomu_rajoni_inicijujut_vsta.jpeg


В Шевченківському районі ініціюють встановлення меморіалів загиблим на Сході героям

У Шевченківському районі Дніпра ініціюють встановлення пам’ятних дощок загиблим військовим під час бойових дій на Сході України. Відповідне рішення зареєструвала депутат Шевченківської районної у місті Дніпрі ради Тетяна Трощило, інформує Дніпроград.

Депутат пропонує затвердити програму увічнення військових, які загинули в боях на Сході, зокрема, виготовити та встановити меморіальні дошки героям, які проживали на території Шевченківського району.

«Наш обов’язок – пам’ятати усіх, хто не повернувся з українсько-російської війни. Вони віддали власне життя заради мирного неба та цілісності нашої Держави. Встановлення меморіалів на школах, де навчались герої, на будинках з вказаними іменами та надписами, є важливими не тільки для родин загиблих патріотів, а й для усіх містян та молодого покоління. Адже ми маємо пам’ятати про тих, хто захистив наше майбутнє», — зазначила депутат Тетяна Трощило.

Зазначимо, адміністрація деяких шкіл Шевченківського району та родичі загиблих військових наразі власними силами та коштами встановлюють меморіали.

Нагадаємо, незаконно обраний голова райради Артем Атаманенко саботує усі патріотичні та проукраїнські депутатські рішення, зокрема, вимагав скасувати Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: