В рамках змагань «Ігри патріотів» рятувальник провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

logo
181769_v_ramkah_zmagan_igri_patriotiv_rjatuvalni.jpeg


В рамках змагань "Ігри патріотів" рятувальник провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"

26 вересня в рамках шкільних змагань «Ігри патріотів» пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». На території Дніпровського району в селі Степова зібралося близько 500 учнів старших класів з усіх шкіл району, аби позмагатися з фізичної та військової підготовки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ДСНС Дніпропетровської області. 

На акції були присутні голова Дніпровської районної адміністрації, голова  районної ради,  голови громад та сільських рад, начальники відділів  освіти, культури, молоді та спорту, директори шкіл району та місцеві мешканці.

Мужні та сміливі професії представляли співробітники Служби порятунку, правоохоронних органів, Національної гвардії, Збройних сил України. А діти під наглядом представників цих відомств демонстрували свою фізичну загартованість, вміння поводитись зі зброєю, приміряли бойовий одяг рятувальника та подавали воду з пожежного ствола.

Для того, аби діти більше дізнались про героїчну професію рятувальників, на акції було представлено різноманіття спеціальностей Служби порятунку – пожежний, водій, піротехнік, медик. Із захватом хлопці та дівчата дізнавались нові грані цієї нелегкої роботи, отримували відповіді на запитання від співробітників ДСНС та приміряли на себе роль майбутніх офіцерів цивільного захисту.

Піротехніки надали змогу ознайомитись з вибухонебезпечними предметами, розказали про їх небезпеку, нагадали правила під час їх знаходження, продемонстрували оснащення піротехнічного автомобіля. Було також представлено сучасний пожежний автомобіль «MAN», надано змогу посидіти в кабіні, ввімкнути проблискові маячки та спецсигнал.

А на завершення заходу, переможці та учасники «Ігор патріотів» мали змогу самостійно подати воду з лафетного ствола та весело завершити цікавий та пізнавальний захід.

Автор: Іван МУРАХА


Реклама

А поделиться?