В областной комиссии по установлению защитников целостности и суверенитета Украины изменения

logo
176241_v_oblastnoj_komissii_po_ustanovleniju_zaw.png


КУЮМЧЯН

Мгер Санасарович

заступник голови обласної ради,

співголова комісії

ЮРЧЕНКО

Володимир Олегович

заступник голови облдержадміністрації, співголова комісії

БОРОДІН

Владислав Валерійович

депутат обласної ради VII скликання,

голова постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності,

заступник співголови комісії (за згодою)

АНТІПОВ

Валентин Миколайович

депутат обласної ради VII скликання, начальник відділу моніторингу питань адаптації учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату обласної ради, секретар комісії

БЕЙЦУН

Анатолій Федорович

начальник управління у справах інвалідів та ветеранів департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

БОНЯК

Віктор Володимирович

депутат обласної ради VII скликання,

секретар постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та спорту (за згодою)

БУЛОВАЦЬКА

Марина Сергіївна

член громадської організації “Ветерани окремого загону спеціального призначення “АЗОВ” Дніпропетровської області

(за згодою)

ВОДОЛАЗЬКИЙ

Олександр Миколайович

депутат обласної ради VII скликання,

член постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності

(за згодою)

ЄВТУШЕНКО

Юрій Вікторович

голова обласної організації політичної партії “Правий сектор” у Дніпропетровській області

(за згодою)

ЗАКІПНИЙ

Павло Володимирович

член громадського формування з охорони громадського порядку “Штаб національного захисту Дніпропетровської області” (за згодою)

КОВАЛЬКО

Тетяна Миколаївна

заступник начальника відділу соціального захисту інвалідів та ветеранів управління у справах інвалідів та ветеранів департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

НАЧОВНИЙ

Іван Ілліч

позаштатний радник голови облдержадміністрації (за згодою)

ОРЕЛ

Віктор Анатолійович

учасник АТО у складі Добровольчого Українського корпусу (за згодою)

ПОГОРЕЛИЙ

Іван Сергійович

головний спеціаліст відділу позовної роботи та кодифікації юридичного управління облдержадміністрації

ПОЛУЦИГАН

Сергій Володимирович

заступник військового комісару по роботі з особовим складом – начальник відділу по

роботі з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату (за згодою)

СЛУЦЬКОВСЬКА

Дар’я Михайлівна

член громадської організації “Ветерани окремого загону спеціального призначення “АЗОВ” Дніпропетровської області

(за згодою)

ТКАЧОВ

Іван Васильович

сержант поліції, командир 3 роти підрозділу поліції особливого призначення “Дніпро-1” Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області (за згодою)

ТУРЧАК

Світлана Олександрівна

член відокремленого підрозділу у Дніпропетровській області громадської організації “Державницька ініціатива Яроша” (за згодою)

УШНУРЦЕВ

Віктор Михайлович

полковник, позаштатний радник голови облдержадміністрації (за згодою)

ФЕДОРЧУК

Ірина Юріївна

начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної

роботи облдержадміністрації

А поделиться?



Читайте также: