В неділю на лівому березі Дніпра відбудеться Водна Битва

logo
153382_v_nedilju_na_livomu_berezi_dnipra_vidbude.jpeg


В неділю на лівому березі Дніпра відбудеться Водна Битва

Про це сьогодні, 14 липня в прес-центрі «Інформатор» розповіли організатори заходу, повідомляє Дніпроград з місця подій. 

«Водна битва» — це щорічний захід, який вже уійшов у традицію міста. Для участі, яка до речі абсолютно безкоштовна, організатори вимагають взяти з собою гарний настрій та будь-яку ємність для води або ж будь-яке знаряддя, яким можна набирати, носити, а найголовніше — лити воду на оточуючих. За задумом, основною аудиторією заходу є молодь старшого шкільного та післяшкільного віку. 

«Основний заклик на цей захід відбувається через соціальні мережі — жодних витрат на рекламу чи розкрутку. Ми щоправда сходили у міську раду, дали інформаційне попередження про захід, тому, про всяк випадок, місцева влада нас страхує поліцією і швидкою допомогою. Є ще неформальна підготовка: за день до заходу ми набираємо кульки», — розповів організатои заходу Олександр Машкара. 

Зазвичай, розповідають організатори, перша битва проходить у форматі гри, тобто просто обливання та кидання один в одного кульками з водою під музику. І коли люди вже зарядили себе, проводиться завершальний, фінальний етап.

Нагадаємо що «Водна битва» пройде 16 серпня о 14:00 на набережній житлового масиву Сонячний. Захід буде тривати дві години, з 14:00 по 16:00. 

Автор: Валерія ІЛІЄВА

А поделиться?Читайте также: