В Марганці підбили підсумки акції «Збери дитину до школи»

logo
171087_v_marganci_pidbili_pidsumki_akciji_zberi_.jpeg


     30 серпня в Марганці підбили підсумки традиційної благодійної акції «Збери дитину до школи», яка проходила з 10 по 30 серпня за підтримки міського голови Олени Жадько та депутатів Марганецької міської ради.

30 08 17 zbery to shcool     Для вручення подарунків дітей із соціально вразливих категорій запросили до виконкому, де голова міської ради Олена Жадько та спеціалісти служби у справах дітей, які безпосередньо займалися збором допомоги, вручили їм подарунки від небайдужих марганчан. Школярі отримали канцтовари, шкільне приладдя та одяг. Олена Анатоліївна привітала юних марганчан з наступаючим святом та подякувала всім, хто підтримав марганецьку дітвору.

     Активну участь у акції взяли колективи територіального центру соціального обслуговування, відділу освіти, шкіл і дитсадків міста, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, нотаріальної контори Єрьоменко Р.П., Марганецького міськрайонного відділу лабораторних досліджень, центрального ринку, управління капітального будівництва, архітектури, ЖКГ та комунального майна, виконкому міської ради, центру науково-технічної творчості, ДБСТ Дзюба, а також громадські організації «Захист прав суспільства проти безчинства і аморальності м. Марганець» (голова – І.П.Андронова), «Відродження. Марганець» (голова – Л.М.Черевко), «Нове життя Марганця» (голова Ю.Ю.Пляскін) та інші окремі жителі міста.


Реклама

А поделиться?