Увага, нікопольці! Зменшилися норми споживання газу та електроенергії

logo
177209_uvaga_nikopolci_zmenshilisja_normi_spozhi.jpeg


 Постановою КМУ від 18.08.2017 року № 609 зменшено з 19.08.2017 року соціальні нормативи користування послугами газопостачання при призначенні житлової субсидії та пільг, а саме:

за наявності газової плити в разі відсутності газового водонагрівача соціальну норму зменшено з 7,1 куб. метра на одну особу на місяць до 5,4 куб. метра;

за наявності газової плити та газового водонагрівача – з  14 куб. метрів на одну особу на місяць  до 10,5 куб. метрів.

Субсидію за серпень буде перераховано відповідно до двох нормативів, які діяли протягом місяця, тобто виходячи з середньозваженого значення нормативів.

З вересня 2017 року управлінням буде здійснено перерахунок субсидій з урахуванням нових соціальних нормативів на послугу газопостачання. Для заявників, які користувались субсидією в неопалювальний період, повідомлення будуть надіслані поштою в кінці вересня 2017 року.

Також нагадуємо, що соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо яких встановлюються субсидії у разі використання природного газу для індивідуального опалення з 1 травня 2017 року зменшено з 5,5 куб. м. до 5,0 куб. м. природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Норма електроенергії, що використовується для індивідуального опалення приміщень, зменшується з 65 до 51 кВт.·г на один кв. метр опалювальної площі.

При розрахунку розміру витрат електричної енергії та природного газу на потреби опалення застосовуються коригуючі регіональні коефіцієнти. В Дніпропетровській області вони складають (для 1,2 поверхових будинків- 0,982, для інших будинків- 0,716).

Управління праці та соціального захисту населення


Реклама

А поделиться?Читайте также: