Урожай зерна на Дніпропетровщині увійшов в п’ятірку найбільших за останні 25 років

logo
165016_urozhaj_zerna_na_dnipropetrovwini_uvijsho.jpeg


На Дніпропетровщині завершились жнива. Господарства області зібрали 2,6 млн тонн зерна — це п’ятий результат за чверть століття.

Станом на 11 серпня 2017 року, господарства Дніпропетровської області завершили збирання урожаю ранніх зернових та зернобобових культур з рекордним показником валового збору, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Цьогоріч зібрали навіть більший врожай ранніх зернових, ніж очікували — 2,6 млн тонн. Збіглися одразу кілька факторів: ретельна підготовка до жнив, роботи, проведені чітко в строк, та, звісно, сприятлива погода. Як результат — п’ятий за величиною врожай за останні 25 років», — повідомляють у Департаменті АПР області.

Понад 1,8 млн тонн зібраного урожаю зерна — пшениця. Середня врожайність ранніх зернових перевищує минулорічний показник на 5 ц і становить — 3,81 т/га.

У Департаменті наголошують, такий врожай повністю задовольнить потреби області та дозволить зробити запас продовольчого зерна на рік.

Про щоденні зміни у ході збиральної кампанії, урожайність культур та обсяги цьогорічного врожаю дізнавайтеся з інтерактивного онлайн-проекту Latifundist.com «Урожай Онлайн 2017».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook та Telegram.


Реклама

А поделиться?Читайте также: