Українець Данило Фільченко виграв золото чемпіонату світу з водних лиж, що проходив у Дніпрі

Спортивный комитет УкраиныДанило Фільченко / Спортивный комитет УкраиныУ Дніпрі завершився чемпіонат світу з водних лиж серед юнаків до 21 року.Всього на турнір світової першості завітали 85 учасників з 23 країн світу, серед яких були — Колумбія, Перу, Нова Зеландія, Австралія, Канада, Швейцарія, Італія, Великобританія, Швеція, Франція, Португалія, Греція, Білорусь та інші. Спортсмени змагалися у трьох програмах: слалом, фігурне катання на водних лижах та стрибки з трампліну.Україну представляли Данило Фільченко, Олександр Самойлов, Софія Максименкова та Станіслава Просвєтова. Про це повідомляє Спортивний комітет України.Данило Фільченко виборов цілих дві золоті нагороди. Він став переможцем у багатоборстві та у фігурному катанні. Українець показав блискучий результат, набравши 10 050 очок. Він став єдиним спортсменом, який у вирішальних змаганнях подолав гросмейстерську позначку 10 000 очок.Срібло чемпіонату виборов канадець Доріан Левеллін, а бронзу здобув італієць Джанмарко Пайні. Чемпіонкою серед жінок стала американка Анна Гей.Загалом всі члени збірної України вийшли у фінал. Українки Станіслава Просвєтова і Софія Максименкова посіли відповідно сьоме та одинадцяте місця.Варто відзначити, що Данило Фільченко отримав ліцензію на участь у Х Всесвітніх іграх, які вже завтра стартують у польському Вроцлаві. На цих змаганнях Україну представлятимуть 80 атлетів, що змагатимуться у 20 видах спорту. Теги: водні лижі, чемпіонат світу, збірна України, Всесвітні Ігри-2017Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН TelegramЯкщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter